Skocz do zawartości
Yoss

Najlepsze sklepy internetowe

Rekomendowane odpowiedzi

1. Akwarystyczny 24

2. Plantagarden

3. Clarias

4. Belio

5. Peha 68

.

.

.

.

.

.

Rosliny Akwariowe- omijac

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pod jakim względem najlepsze?

W mojej ocenie akwarystyczny24 to najdroższy sklep a i obsługa nie najlepsza . U nie na dzień dzisiejszy najlepszy jest clarias ze względu na doskonały kontakt i obsługę,dobre ceny i zniżki,bonusy.

Lumia 640

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wczoraj zamówiłem grzałkę z Plantagarden. Zobaczymy jak im pójdzie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja niedawno kupowałem akwarium i najzwyczajniej w świecie kupowałem wszystko co najtańsze z allegro. Porównywałem ze sklepami, ale na allegro nadal najtaniej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja niedawno kupowałem akwarium i najzwyczajniej w świecie kupowałem wszystko co najtańsze z allegro. Porównywałem ze sklepami, ale na allegro nadal najtaniej.

Allegro to jest ogólnie większość sklepów ma tam swoje oferty   

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Allegro jest najleprzym sklepem internetowym, tam jest wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Allegro jest najleprzym sklepem internetowym

Allegro nie jest sklepem internetowym ale miejscem, które skupia sprzedawców zarówno indywidualnych jak i tych prowadzących działalności (sklepy). Wiele sklepów internetowych prowadzi sprzedaż za pośrednictwem allegro. Podsumowując, allegro wyłącznie pośrednikiem. Znajdziesz tam tysiące niepowiązanych ze sobą sklepów z praktycznie każdej branży. To tak dla Twojej informacji. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wczoraj zamówiłem grzałkę z Plantagarden. Zobaczymy jak im pójdzie :)

W poniedziałek zamówiłem grzałkę, w środę przyjechał kurier. Ilość folii bąbelkowej zrobiła na mnie wrażenie :) Jak trafię u nich na jakąś ciekawą ofertę to na pewno będę zamawiał. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście, że allegro tylko umożliwia, ale dzięki temu sprzedawcy i my korzystamy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym poukrywał puste kategorie (nie zawierające produktów) - trudno teraz się przebić przez gąszcz kategorii, a większość z nich i tak jest pusta. Nie mogę też znaleźć pokarmów dla ryb.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zaprezentuję inny punkt widzenia. Gdy szukasz sklepu, warto spojrzeć na reklamy Google. Dlaczego? Ponieważ jeśli ktoś prowadzi kampanię Google Adwords, zależy mu na atrakcyjności sklepu i dobrej obsłudze klienta. Nie po to jest na szczycie strony wyszukiwań, by za chwilę cię rozczarować wyglądem lub kiepskim asortymentem. Taki sklep daje gwarancję gotowości na każdego klienta. Jeśli chcesz poczytać więcej o Adwordsach, tu odprowadzam do artykułu: ... [ciach] ...

Warto więc zaglądać w proponowane sklepy, ponieważ są dostosowane całkowicie do wyszukiwań i można spodziewać się dobrego poziomu.

Pierwszy post na forum i już link do jakiegoś portalu, serio? Za następny taki post będzie nagroda.

/Luna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Marketingowy bełkot. Żaden świadomy, rozsądny kupujący nie będzie się sugerował reklamami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

20% zniżek na artykuły [...] na Black Friday. 

Korzystać póki jest promocja!

Wystarczy już tych reklam, żegnamy.

/Luna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Ja polecam sklep JUWEL https://www.juwel.pl/produkty zaopatruję się w zbiorniki i akcesoria od dłuższego czasu.  np szafki pod akwarium POLECAM

Edytowane przez Kong

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi