Skocz do zawartości

Akwarium


dawid334
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dhuzowi chodziło o to, że jak na dzisiejsze czasy trudno powiązać te 3 rzeczy na raz.


 

Myślę, że najtaniej wyjdzie w jakimś sklepie akwarystycznym, internetowym. 

Znalazłem akwarium proste (szkło Float) 250 litrów o wymiarach 100x50x50 - KLIK. Z opisu wynika, że jest solidne. Sklep też zweryfikowany.

Edytowane przez Micheal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Może pan troszkę inaczej bo nie rozumnie
Na forum piszemy sobie per Ty.

 

Wybierz:

 

> Tanio
> Dobrze
< Zajmie trochę czasu
 

< Drogo
> Dobrze
> Będzie szybko
 

> Tanio
< Słaba jakość
> Będzie szybko

 

Nie ma czegoś takiego, jak tanio, dobrze i szybko, a jeśli ktoś się tak reklamuje, to kłamie w żywe oczy.

 

Na Roslinyakwariowe nie polecam, płacisz za markę sklepu. 3,5 stówki za floata 250l to zdzierstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy brał u Mycioka i sobie chwali, sam też miałem szkło z tej firmy i złego słowa powiedzieć nie mogę. Jedyna kwestia to to, że musisz zapłacić za wysyłkę. Jeśli mieszkasz w okolicy stolicy, to zainteresuj się też erybką, tylko tam nie wiem, czy kleją z Guardiana, jak Myciok, czy z Pilkingtona. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na allegro jest taki sprzedawcda aquarium-fish, (http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=21423459) ma tanie zbiorniki i spore doświadczenie. Ja odbierałem osobiście w Rudzie Śląskiej. Wysyłka kurierem akwarium nieco kosztuje (w moim przypadku wyliczyli 200zł, więc taniej było samemu pojechać, choć miałem prawie 250km w obie strony).

kalkulator u mycioka pokazuje cenę 1100zł za taki zbiornik jak mój, a ja zapłaciłem 850, mam pisemną 5-letnią gwarancję.

Edytowane przez Łza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...