Skocz do zawartości

akwarium


jakubek087
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Ryby wód chłodnych z tropikalnymi, ryby kopiące na żwirze. Ale spoko, kiedyś dojdziesz co z tym nie tak, oby nie kosztem zwierzaków.

Pytam co sadzicie jestem poczatkujacym akwarysta a ty ,,expert" piszesz mi cytuje:... kiedyś dojdziesz co z tym nie tak.... dzieki za pomoc expercie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

dzieki za pomoc expercie

Przecież Ci napisał w czym problem:

 

 

Ryby wód chłodnych z tropikalnymi, ryby kopiące na żwirze

 

Powinna Ci się zapalić lampka i już dawno powinieneś mieć wygoglowane "trzymanie ryb w nieodpowiednich warunkach" lub coś w tym stylu. Doświadczenie uczy, że początkujący są leniwi i nie chce im się szukać, wolą dostać podane na tacy + zignorować fakty dla nich niewygodne. Stąd takie podejście. Oczywiście mogę źle ocenić, a jeśli tak, to przepraszam.

 

Na dobry początek podaj nam parametry wody w akwarium, tj: pH, GH, KH, NO2 i NO3 mierzone testami kropelkowymi oraz powiedz kiedy akwarium zostało zalane, kiedy ryby zostały wpuszczone, a także powiedz nam coś o filtracji. 

 

Zbiornik jest zupełnie nieopisany. Aranżacja ok, jest ładnie i naturalnie.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Pytam co sadzicie jestem poczatkujacym akwarysta a ty ,,expert" piszesz mi cytuje:... kiedyś dojdziesz co z tym nie tak.... dzieki za pomoc expercie
Przekuj swoją frustrację na lepszą opiekę nad rybami zamiast do mnie skakać. Ja już to przechodziłem, gdy nie było powszechnie dostępnych takich mas informacji. ;) Możesz skorzystać z doświadczenia innych albo zdobywać swoje kosztem zdrowia zwierząt. Twój cyrk, Twoje małpy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekuj swoją frustrację na lepszą opiekę nad rybami zamiast do mnie skakać. Ja już to przechodziłem, gdy nie było powszechnie dostępnych takich mas informacji. ;) Możesz skorzystać z doświadczenia innych albo zdobywać swoje kosztem zdrowia zwierząt. Twój cyrk, Twoje małpy.

ale mi pomógł ;/ trzymajcie sie 

Przecież Ci napisał w czym problem:

 

 

 

Powinna Ci się zapalić lampka i już dawno powinieneś mieć wygoglowane "trzymanie ryb w nieodpowiednich warunkach" lub coś w tym stylu. Doświadczenie uczy, że początkujący są leniwi i nie chce im się szukać, wolą dostać podane na tacy + zignorować fakty dla nich niewygodne. Stąd takie podejście. Oczywiście mogę źle ocenić, a jeśli tak, to przepraszam.

 

Na dobry początek podaj nam parametry wody w akwarium, tj: pH, GH, KH, NO2 i NO3 mierzone testami kropelkowymi oraz powiedz kiedy akwarium zostało zalane, kiedy ryby zostały wpuszczone, a także powiedz nam coś o filtracji. 

 

Zbiornik jest zupełnie nieopisany. Aranżacja ok, jest ładnie i naturalnie.

 

parametry:

PH-6,5 

GH-12

NO2- 0

NO3 -6

akwarium zalane dokladnie 13 listopada ryby zostaly wpuszczone 22 grudnia, filtracja to filtr AQUAEL turbo 1500, oswietlenie belka ledowa 30W 6500K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...