Skocz do zawartości

[63L] Danio margaritatus co i jak.


Marcin_Gniezno
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś sprawdziłem ponownie Ph, używając sterylnego pojemnika kupionego w aptece. Wynik 7ph. Więc wczorajszy pomiar był błędny. Zabrałem jeszcze próbkę wody do zoologicznego i tam zmierzyli mi ph jakimś elektronicznym ustrojstwem, wynik wahał się między 7 a 7,1 ph.

W chwili obecnej wygotowuję kolejny korzeń i łupinki kokosa. Wieczorem małe zmiany w akwarium a rybki mają być do odbioru w piątek za tydzień. Zamówiłem 15 szt.

Coś dokładać na dno czy dac krewetki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

Efekt wczorajszych prac.

Dołączona grafikaDołączona grafika

Rogatek wmontowany w podłoże, jak narazie się trzyma. Mech przycięty, dołożony drugi korzonek, kilka kamulców, kokos.

 

Dołączona grafika

Efekt wczorajszych prac.

Dołączona grafikaDołączona grafika

Rogatek wmontowany w podłoże, jak narazie się trzyma. Mech przycięty, dołożony drugi korzonek, kilka kamulców, kokos.

Temperatura 25 stopni, zostawić czy zmniejszyć?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dotarły rybki. Na 20 szt., 18 ma stracha i  siedzą pod korzeniem, a 2 dobrały się w parkę i się do siebie zalecają wśród rogatków. Doszły również 2 terminatory w postaci Helenek,ale jedna chyba się przekręciła w trasporcie bo leży od 2 godzin i ani ruchu. Druga helena o jakże swojskim i mieniu Arnold już wyruszyłą na polowanie. Foty dam jutro jak zrobię tło . Co do ilości rybek, to tych 20 szt zginęły w akwarium, po nowym roku dołożę jeszcze 10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...