Skocz do zawartości

co do borellek


t0mass
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jakis czas temu zalozylem akwarium. Poniewaz było małych rozmiarow trzymałem w nim tylko pielegiczki borelli, ale kilka dni temu udało mi sie zdobyć wieksze(72l), ale niestety nie możemy sie zdecydować tazem z moja dziewczyna co do nich dokupic. Ona chce skalary, ale ja nie jestem przekonany czy to dobry pomysł. Tak wiec prosze o rade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skalary odpadaja bo 72 litry to za malo dla nich. A o jakich innych gatunkach mysleliscie? Moze jakis biotop? Pokaz dziewczynie pielegniczki ramireza - sliczne sa :)

Ja mam ostatnio swira na punkcie prętnikow - karłowatych i trojbarwnych. To bardzo ladne i troszke wieksze rybki, dla ktorych nawet 54 litry juz wystarcza.

Pamietaj ze dla wiekszych ryb 100 litrow to minimum.

Przejdzcie sie do sklepu i poogladajcie rybki na zywo. Napewno cos wam sie spodoba :)

Nie wiem tylko czy dobrze zrozumialam - chcesz przeniesc borelli do nowego akwa czy to nowe przeznaczyc na inne rybki? Bo jesli chcesz przeniesc borelli to lepiej nic do nich nie dokupowac i zrobic haremik :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o dwie wczesniej zaproponowane ryby czyli ramirezki i prętniki to ja(czyli tym razem dziewczyna tomasa) wlasnie takie chciałam:D:D ale niestety:D moj pan i wladca chce akwarium biotopowe zrobic:D i nie mozemy sie dogadac:D Wszystkie ryby, które podobaja sie jemu zupełnie nie odpowiadaja mnie no i na odrót:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...