Skocz do zawartości

Nowe Akwarium


kuba
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

najlepiej szukać w sklepach internetowych, bo jak ja kupowałem akwa 200l to zapłaciłem za szkło z pokrywą jakieś 700zł, a jak patrze w internecie to wychodzi +/- 350zł + 50zł przesyłki i prosto do domu.

Ja mam ze sobą neonki diamentowe i innessa i bardzo ładnie się bawią i zawsze trzymają się w jednym stadzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie radze trzymać akwarium na zwykłej szafce, bo bądź co bądź akwarium 72l i tak waży ok 100kg. Zwykła szafka może się "rozjechać", a specjalne szafki pod akwarium mają dodatkowe podpory i zmienia się środek ciężkości :). Opłaca się kupić 112l + szafka. Poza tym większe, to łaniejsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"pokrywa plastikowa ABS z oświetleniem 1x15 W " przy takiej pojemności i oświetleniu to Ty będziesz miał tam ciemnice w tym akwarium :| Ja takie oświetlenie mam w 40litrowym akwa + cała pokrywa obklejona samoprzylepną folią odbłyskową a na dodatek już odbłyśnik z allegro jest w drodze. Ja też mam podobny problem bo nie zmieści mi się w domu nic większego niż 112litrów i niestety tylko tym będę musiał się zadowolić :(

p.s A co Ty chcesz tam hodować ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukajcie na allegro sa zestawy.ja w sklepie za same akwa 112l zaplacilem tyle co na allegro zaplacil bym za zestaw-takie samo akwa+filtr+grzalka.jedyny minus to nie sprawdzisz akwarium przy kurierze.ale paczke mozna ubezpieczyc

To prawda na allegro mozna tanio kupic. Fakt nie mozna otworzyć paczki przy kurierze ale allegro "zabezpiecza" kupujacych przed oszustami. tz jesli kupisz towar za wiecej niz 50 zl i nie bedzie zgodny z opisem, uszkodzony itd to allegro moze ci zwrocic kase. Ewentualnie tak jak pisal poprzednik paczke mozna ubezpieczyc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...