Skocz do zawartości

Powrót do Ameryki


psyho39
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jako ,że mój poprzedni zbiornik uległ rozszczelnieniu założyłem nowy :) Akwarium postanowiłem przeznaczyć na pielegniczki znowu :). Uwielbiam te ryby i tyle. Zastanawiałem się nad zmianą biotopu na inny niż Ameryka południowa. Myślałem nad CA ,ale szybko wybito mi to z głowy. Chodziła mi po głowie Wschodnia Afryka, nawet pojawił się pomysł Tanganiki. Zostało koniec końców na biotopie SA . Szkło to 126 litrów, proste ze wzmocnieniami. Za oświetlenie robią dwie świetlówki T8 18w barwa 6500 w starej pokrywie.
Podłoże to piach (został mi z poprzedniej realizacji). Korzenie też stare,jeszcze jakiś nowy pewnie dojdzie. Pod piach dałem skarpetę z torfem . Został mi z Jbl.
af21cd31307f3093d361b0ad6035a5be.jpg

Trochę to kolorek da.
Kilka zdjęć z początku. Ro mi na razie zabrakło. Ściągam. :)
8b443889ec11142386ba4fb8f9c09f35.jpg
56f9f70d9b094c8ca9c0b8d24eeb9d79.jpg
16a756f0895505b0ac058cb394477f31.jpg

Na chwilę obecną jeszcze nie wiem co tu będzie. Dam Kakadu chyba, ewentualnie Akary z Maronii. To chyba moje najlepsze typy. Do tych jakieś kiryski, może zbrojniki niewielkie. Gatunki uzależniam od wyboru pielegnic. Chcę by było biotopowo.
Dziś już więcej nie robię, nie mam wody :)

Wysłane z mojego HTC Desire 610 przy użyciu Tapatalka
 

Edytowane przez psyho39
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...