Skocz do zawartości

Oświetlenie 112l


Toothern
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzieś wyżej "prosiłeś" kogoś o kulturę, z tego co tu widzę to bakterie w jogurcie mają jej więcej od Ciebie.

Albo szukasz pomocy, pytasz i wysłuchujesz, albo wiesz wszystko i nie pytasz nic. A Ty pytasz i udajesz, że wiesz wszystko, byś tak się znał to byś nie miał akwarium w takim stanie jak teraz wygląda (jak opisujesz, bo zdjęcia nikt nie widział). A zapewnię Cię, że z tego co tu widzę, wszyscy, którzy się wypowiedzieli w tym temacie mają większą wiedzę od Ciebie.

Poskromisz swoje wycieczki osobiste względem innych użytkowników, albo się pożegnamy.

Zapoznaj się z regulaminem, niby akceptowałeś czyli zdecydowałeś się go przestrzegać a Ty ciągle go łamiesz, przecież nie jest tak trudny do zrozumienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bakterie w jogurcie mają jej więcej od Ciebie.

Powyższe zdanie natomiast to najwidoczniej szczyt kultury na jaki Ciebie stać. Bo przecież nie widzisz jak prostacka jest ta wypowiedź, prawda? Nie mówiąc już o tym że do tematu nic nie wnosi, zamiast dyskusję "uspokajać" (jak wskazuje nazwa funkcji którą tu niby pełnisz) doprowadza do eskalacji awantury.

Ja nie szukam tu awantury, ale nie będę pokornie słuchał gówniarzerii, która próbuje odsyłać mnie do podstawówki albo porównuje do "bakterii w jogurcie".

I bynajmniej nie jest tak jak piszesz dalej:

 

 

Albo szukasz pomocy, pytasz i wysłuchujesz, albo wiesz wszystko i nie pytasz nic.

A to wynika z jakiegoś punktu regulaminu forum czy tylko z "dekretu wielkiego moderatora" wydanego na poczekaniu bo Ci się nie podoba, że mam swoje zdanie na temat "wiedzy i doświadczenia" niektórych uczestników forum, którzy się między sobą mianują "autorytetami" i ścierpieć nie mogą że ich "autorytetu" ktoś się ośmiela nie uznawać?

Ja nie mam obowiązku słuchać każdej "rady" której ktoś "zechce mi udzielić w swojej nieskończonej mądrości". To jest forum - czyli miejsce wymiany opinii a nie "katedra" gdzie jedni "wygłaszają mądrości" a inni mają "zamknąć mordę i słuchać".

 

"A zapewnię Cię, że z tego co tu widzę, wszyscy, którzy się wypowiedzieli w tym temacie mają większą wiedzę od Ciebie."

 

W ogóle mnie Twoje zapewnienia nie interesują. Jesteś tylko moderatorem forum który ma pełnić na nim określone funkcje (głównie polegające na łagodzeniu rozmaitych konfliktów a nie mieszaniu się w nie) a nie bogiem forum czy jakimś innym "guru", którego "słowo jest prawem".

 

 

 

Jak widać nie zapoznałeś się z regulaminem, moderator również jest użytkownikiem, widzę co kto pisze i jaką ma wiedzę, jak na razie Ty tu eskalujesz zamieszanie, wymiana doświadczeń z Twojej strony sprowadza się tylko do Twoich "prawd" pomimo, że i tak nie masz racji, nie wiesz co to jest dyskusja na poziomie. Ostrzegałem, nie dotarło to proszę bardzo, na zachętę 4 punkciki. Mapet

Edytowane przez Mapet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...