Skocz do zawartości

Małe kosiarki


Laprasyda
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

troszke sie z tym nie zgodze ze u rybek jajorodnych nie ma powiekszonego brzucha.u niektorych gatunkow plec rozpoznasz tylko po powiekszonym brzychu ;)jestem ciekaw jak wyglodaja te twoje kosiarki jak mozesz to wklej pare fotek.sadzac po tym co napisales to jest to zmiennik plamisty.tylko zyworodnym ciemnieja odbyt podczas rozrodu a biale moro ma wlasnie zmiennik.

 

a i za malo masz razborek jest to ryba stadna i ma spore wymagania.i mam nadzieje ze labeo to masz parke bo jezeli to 2 samce to bedzie oglodal walki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

zmiennik plamisty, ładnie ;p labeo mam parkę, rasbora się trzyma, a moje kirysy też ,,połknęły piłkę" co to znaczy??

hej masz parke labeo??jak odrozniasz samca od samicy??tez chcial bym miac parke.nie wojuja ci po

akwa w nocy?bo moj jak zgasze swiatlo to robi sie aktywny.piekna ryba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozróżniam trochę prymitywnie- jedna goni drugą, nie biją się tylko ganiają jak mają ochotę, w nocy jest spokojnie tylko brzanki stukają o szyby, samica ma białą plamkę na górnej płetwie a samiec na odbytowej czy jak się to nazywa ;p ale wątpię aby to miało znaczenie płci,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...