Jump to content
Xinder

akwarium 45l a remont w pokoju...

Recommended Posts

co zrobić z akwa (45l - 50x30x30) podczas remontu? muszę je przenieść bo meble muszę odsunąć i przemeblować....

jeśli wodę spuszczę do poziomu podłoża żeby minimalnie zakrywało dno i rośliny, a wodę z akwa do dużej miski z rybami

jeśli akwa przeniósłbym takie razem z komoda na której stoi nic się nie powinno stać?

wiem ze to tylko 45l ale mebel nieporęczny i z pełnym akwa byłby problem to przenieść.

po przeniesieniu do innego pokoju mogę wodę wlać spowrotem i to samo zrobić po kilku dniach jak odświeżę mieszkanie?

Jak dla mnie to możesz zlać np. 2/3 wody, nawet nie wyławiać ryb, przenieść w całości i dolać wodę z powrotem ;) 45l to maleństwo, nie powinno być trudno.

• Like 1

Zgadzam się całkowicie. Dwa lata temu przewoziłam w podobny sposób akwa 60 l z mieszkania do mieszkania. Wyjęłam tylko korzenie i kamienie, wodę zlałam do butelek, rybki w wodzie z akwa do wiaderka itd. U ciebie będzie prościej.

Powodzenia!

Nie ryzykuj przenoszenia z meblem. Lekko zachwiejesz i woda zacznie się kołysać a efekt będzie tragiczny. Zrób tak jak yuurei napisał. Ostatnio robiłem nową aranżację i wodę wlałem później spowrotem. Trzeci tydzień idzie i jest ok

Wysłane z mojego LG-H340n przy użyciu Tapatalka

Edited by Chudy277