Skocz do zawartości

Jaki kubełek do 300l?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co do obsady to jeszcze nie jest ustalona.

Robi mi się dopiero szafka która będzie z przyszłym tygodniu.

Obsadę będę wybierał dopiero po zalaniu baniaka i zrobieniu testów.

Nie będą to napewno pyszczaki ani złote rybki :-)

Nie chce też żeby było tam za dużo ryb.

Chce żeby była obsada składająca się z 3 może 4 gatunków rybek.

A co do kwoty to chciałem kupić już cały zestaw używany ale na razie niczego ciekawego nie znalazłem w rozsądnej cenie.

Myślę że za sam filtr mógłbym zapłacić 150zł no może jak by był w super stanie jakiś dobry filtr to maks 200zł.

Edytowane przez damianzgierz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie wystarczy mam e901 w 112l i mam lekką nadfiltracje ten filtr max 200l pociągnie.
Ty potrzebujesz czegoś dużo mocniejszego co zapewni ci min600l/h przy załadowanym kuble
Lumia 640

 

Edit:  sprostowanie  ,mozesz sobie  kupić e901  ale on sam nie ogarnie takiego akwa  musiał byś dać coś do środka jako mechanik  czyli dodatkowy koszt    czyli wydasz tyle co na porządny kubeł .Twoja sprawa co zrobisz ,ale pamiętaj  filtracji nigdy za wiele im lepsza filtracja tym mniej problemów

Edytowane przez raiders
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Czy ktoś korzysta z takich kubełków? 

 

 

Tak, ja korzystam w firmie i ostatnio też w domu po tym jak się rozszczelnił unimax 250. Pojemność filtracyjna większa niż w aquaelu, chociaż tylko trzy kosze. Wydajność dobra, plastik ok, króćce może nawet lepsze niż w unimaxie. Wady: bardziej prądożerny, mój akurat trafił się dosyć głośny w porównaniu do unimaxa, ale mi to nie przeszkadza.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie wystartowałem akwarium ale jak kupowałem to ciągle był na chodzie także jak po niego pojechałem to przy zamkniętej szafce nie było nic słychać. Jak sprzedawca wyjął filtr to sobie brzęczał ale nie jakoś drastycznie. Powiedział bym nawet że jak na tak duży filtr to był bardzo cichy

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie wystartowałem akwarium ale jak kupowałem to ciągle był na chodzie także jak po niego pojechałem to przy zamkniętej szafce nie było nic słychać. Jak sprzedawca wyjął filtr to sobie brzęczał ale nie jakoś drastycznie. Powiedział bym nawet że jak na tak duży filtr to był bardzo cichy

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Używka czyli jeszcze ze starej dobrej serii, no problem. Dzięki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...