Skocz do zawartości

IDENTYFIKACJA GLONÓW


beny112
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zbiornik 112 l  6 tydzień , reszta na filmie

 

 

Nie załamuj się przede wszystkim. Też miałem taki okres, że chciałem tym wszystkim pierdzielnać. Pomogło mi wiele osób z tego forum między innymi Mapet, za co mu dziękuję. Na tym forum sa pewne zasady regulamin.

 

Zacznij najpierw od:  :szukaj: - to nie boli  :twisted:

Chcesz wiedzieć co dzieje się z twoim zbiornikiem i z tym co w nim pływa/rośnie – to opisz dokładnie i rzeczowo problem oraz dodaj zdjęcia zbiornika/problemu – na forum nie wróżymy z fusów  ;) – akwarysta, który będzie chciał Ci pomóc, potrzebuje jak najwięcej informacji na temat twojego zbiornika !!!.

 

 

Postaraj się przygotować dokładny opis akwarium w pkt., listę możesz skopiować i pod każdym pytaniem wstaw odpowiedź/opis - dodaj go do twojego tematu:

LINK

 

 

Wystarczyłoby podać tylko link. /DawW/

Edytowane przez DawW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

 

Wiem że wystartowałem żle z tematem ale w pierwszej kolejności chciał bym dowiedzieć się co to za glony , 

Chcę sobie o nich poczytać do puki nie kupię nowych testów No3 i No2 bo podobno z Zooleka są niewiarygodne , wtedy podam dokładne parametry wody bo wiem że bez parametrów ani rusz 

 

Więc prosił bym o cierpliwość i  o wyrozumienie 

 

Jeżeli na podstawie załączonego filmiku mógł by mi ktoś napisać co to są za glony na mchu , kamieniach i liściach był bym wdzięczny ,

 

Co do walki z nimi niestety muszę poczekać do wypłaty , aż kupię testy i opiszę zbiornik tak jak to się należy 

 

Pozdrawiam 

Edytowane przez beny112
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...