Skocz do zawartości

Film z Rozmnożenia dzikich Symphysodon "Central Bar" z Curua


Robert M.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka informacji: 

Para ryb, zbiornik 375 L, piasek, korzenie, pH-5,5, TWO-2, przewodniość - 104, 
filtracja - 3 turbiny Aqua Szut+gągbki 30x15x10 cm. Podmiana wody co 2 dni 10%. 

KARMIENIE: dorosłe - NF Supreme Diskus, NF Supreme Doktor, NF Supreme Marine (morskie), spirulina JBL i Ocean Nutrition. 2x w tygodniu wodzień lub wazonkowiec, mrożony kryl. 

młode - Podajemy im żywą moinę, oczlika, mrożonego cyklopa, moinę i 
...plankton Naturefood :-) Nie jadły jeszcze naupliusów artemii. Mają 
14 dni i wielkość 1 cm+ 

Dorosłe wycierały się systematycznie od sierpnia ub. roku. Czekaliśmy cierpliwie. Parametry stałe od początku, zasady też. 


Zapraszam do oglądnięcia filmu na YT. 

 


Zapraszam 

 

Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film z rozmnożenia dzikich Red Alenquerów (z czego samiec również ma "center bar" a  niczym go to od reszty nie wyróżnia, po prostu nie ma czym się podniecać).

 

Kilka informacji:

Zbiornik 200 L , RO mieszane z kranówą, parametry wody nie sprawdzane, temp. 28 'C.

Filtracja - mini sump + jeden kamień napowietrzający w razie "W".

Podmiana raz na tydzień 10%.

 

Karmienie : wszystko co papdnie, co dostaną no to wpadnie: robaki liofilizowane, granulat Tetry, granulat Sery, artemia mrożona, miks własnego wyrobu (morski), spirulina.

Małe karmione  żywą artemią, startym miksem.

 

 

Trą się systematycznie od długiego czasu i to nie tylko ta para, w drugiej parze taki jest ambaras, że samiec raz jedną raz z inną, nigdy z dwoma na raz.

 

Jak widać nie trzeba karmić pokarmami, które tak zawzięcie reklamujesz, żeby mieć takie efekty.

U mnie młode już wydane.

Tak coś biednie u Was z tymi maluchami, u mnie parka zaliczyła 107 małych grymli, nie wychowała dwóch.

Zapraszam na YT można zobaczyć  filmy kolejno jak się rozwijały.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Jak się liczy 107 ogonków? :P

Zrobiłem zdjęcie, wkleiłem je w paint -a i wykreślałem już policzone maluchy, wtedy doliczyłem się 97 takim sposobem, podczas przeławiania liczyłem je i wtedy okazało się, że było 107 sztuk i te 10 sztuk musiało się na zdjęciu schować za samicą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem zdjęcie, wkleiłem je w paint -a i wykreślałem już policzone maluchy, wtedy doliczyłem się 97 takim sposobem, podczas przeławiania liczyłem je i wtedy okazało się, że było 107 sztuk i te 10 sztuk musiało się na zdjęciu schować za samicą.

Paint narzędzie nie tylko dla artystów :D

Ale muszę powiedzieć, że piękne stado maluchów, szczególnie jak się ogląda filmik z jedzenia, jak już starsze były, żarłoczne potwory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje również dla założyciela tematu. Wielu akwarystów ma problem z utrzymaniem paletek w zdrowiu, a tu udało je się rozmnożyć. Następnym razem będzie więcej maluchów. 

Tylko jakość filmu mogłaby być lepsza - patrz Mapet.

Dzięki za gratulacje. Faktycznie, film nie jest HD :-) Ale czego wymagać od telefonu i słabego oświetelnia.

Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...