Skocz do zawartości

Prodibio biodigest


pikaczek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Używam  przy każdym starcie zbiornika bardzo dobry  preparat/y (jest ich cała linia ) w  sytuacji kryzysowej szybko ratują sytuację :) .Powszechnie stosowany w morszczyźnie mogę polecić .

 

Ale faktycznie jak masz  z amoniakiem po każdym czyszczeniu  filtra i podmianie wody to coś jest nie halo i szukał bym przyczyny co robisz źle .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie od niedawna mam nowy filtr przez co troszkę skoczył mi poziom no2, a w zoologicznym dostałem gratis do zakupu filtra dwie fiolki prodibio biodigest. 

 

Używam  przy każdym starcie zbiornika bardzo dobry  preparat/y (jest ich cała linia ) w  sytuacji kryzysowej szybko ratują sytuację :) .Powszechnie stosowany w morszczyźnie mogę polecić .

 

Ale faktycznie jak masz  z amoniakiem po każdym czyszczeniu  filtra i podmianie wody to coś jest nie halo i szukał bym przyczyny co robisz źle .

 

Napisałem "np.", u mnie nic takiego się nie działo po podmianach tylko po wymianie filtra, jak już wspomniałem. Czyli mam rozumieć, że to dobry preparat a nie magiczne serum w którym jest bakterii tyle co na kule 5l?  :mrgreen: Ogólnie narazie wlałem połowę fiolki do akwarium a resztę zatknąłem drewnianym patyczkiem i do lodówki. Dobry pomysł na przechowywanie czy raczej niezbyt i preparat straci ważność? :-?

 

A tak na dłuższą metę - co lepsze; biodigest czy sera bio nitrivec? Szczerze mówiąc zaufanie bardziej budzi biodigest (pewnie ze względu na super-medyczno-naukową szklaną fiolkę jednak może to po prostu chwyt marketingowy? :mrgreen: )

Edytowane przez pikaczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...