Skocz do zawartości

[72L] Azja


Lukasz125
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, po likwidacji akwarium z Tanganiką postanowiłem założyć akwarium z biotopem który zawsze mnie fascynował BW. I tak powstało akwarium mające imitować azjatyckie bagno.

 

Akwarium 60x30x40

Filtr HFM napędzany Aquael Circulator 500

Aquael Comfort Zone 100W

Pasek LED

 

Parametry wody;

PH -6,8

GH 6

KH-1

z parametrami planyje zejsć do PH -6 GH 0 KH 0

81cf9c73305fb8b7med.jpg

 

Co do obsady to nie mam jeszcze wybranej, ogólnie planuje jedno stado jakiś małych Razbor.

Edytowane przez Lukasz125
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Kolejna aktualizacja 

https://youtu.be/y3GcBass2Qs

Razbor obecnie pływa 9 szt, 2 znalazłem martwe a pozostałe 4 albo zniknęły albo sprzedawca się pomylił. Skoków NO2 nie zauważałem wiec chyba ich nie było. Mchy marnieją, poczekam jeszcze z 2 tygodnie jeśli nie odżyją pójdą do słoika na parapet :P

Na tafle trafiła rzęsa wodna. Kupiłem 2 ślimaki  Military Helmet  dodatkowo kupie jeszcze 2 Ampularie. 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...
  • 9 miesięcy temu...
Witam czas na kolejną porcje foto spamu akwarium zarosło, nabrało moim zdaniem naturaliści. W akwarium  pływa obecnie bojownik Tuptuś i 4 Razbory Espei. Zastanawiam się czy dokupić z 10 Razbor Espei czy może wybrać Razbore Klinową lub zmienić kontynent i wpuścić Miedziki Obrzeżone.

a12845ad6df64cd0med.jpg

 

4e2b6815cab2de05med.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...