Jump to content

Recommended Posts

No musisz drobną obsadę dobrać żeby efekt wielkości został.

Wstawie dzisiaj fotki z roslinami to znaczy z rotala i jakas tam a co do obsada myslalem nad neonkami inessa ale jeszcze niewiem

co do obsada myslalem nad neonkami inessa ale jeszcze niewiem

Wszystko zależy od parametrów wody jakie masz w akwarium, ale jeśli masz kwaśną i miękką (albo zechcesz taką zrobić) to ja bym dał Paracheirodon simulans zamiast innesa, są mniejsze i dadzą lepszy efekt. A jak wolisz coś w ciepłych kolorach, to ławica bystrzyka amandy byłaby idealna (też kwaśna i miękka woda).

Simulansem mialem i jakos mi nie pasowaly a ineesa sa ladne taka lawica a ile tych bystrzykow na 60l

//Pisownia.

Nantai

Edited by Nantai

a ile tych bystrzykow na 60l

Bystrzyków spokojnie można dać ze 25, to bardzo małe rybki.

PS. A znasz w ogóle parametry swojej wody?

Wiem tylko, że mam 6.8 ph ale wodę mam z filtra zepter water coś tam i tam woda jest 6.5 ph. Leję easy carbo, potas i żelazo na razie zobaczymy co będzie. Będę w domu ok 15 to wstawię fotki i zobaczysz jakie rybcie będą pasować, bo troszkę inaczej wygląda.

Pisownia. /Miniu/

Tylko ledy 48 watt 2000lumenów myslę, że wystarczy, bo już monte carlo się ładnie kładzie ale zastanawiam się czy rotali nie dołożyć z prawej strony czy tak zostawić. Woda jescze mętna ale już jest lepiej no i obsada tylko jeden gatunek ale chyba bystrzyk amandy sami powiedzcie czy coś zmieniać dodać tą rotale z prawej strony czy tak zostawić i czekać aż zarośnie.

Ostatnie pisemne ostrzeżenie za pisownię. Następnym razem polecą punkty. /Miniu/