Skocz do zawartości

Filtr kubełkowy HW 302 zanieczyszczenia wracają do zbiornika


trigger76
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam._Moje zagadnienie dotyczy filtra kubełkowego, w moim przypadku "chinola" HW 302._Na pracę w moim 120L nie mogę powiedzieć złego słowa,_to jeśli chodzi o filtrację._Natomiast, jeśli sprawa dotyczy czyszczenia to jest problem następujący._Po 6 miesiącach wymieniłem zeolit na nowy,_pozostałych mediów nie czyściłem jak również nie wylewałem zawartości z kubła,_filtr złożyłem._Podłączyłem wyczyszczone węże._Tu pojawa się moje pytanie;_Jak zalać węże, tak żeby zawartość kubełka wraz z zanieczyszczeniami nie wystrzeliła do wody ponownie?_Filtr jak to kubełek ma pompkę do zassania wody i tak to trzeba użyć i tak żeby wirnik był zalany ponieważ suchy może się zatrzeć._Jak zapompuje to bełty wypływają wężem wyjściowym do akwarium i jest taki syf, że nie można patrzeć na akwa. Jeśli mój post jest w niewłaściwym miejscu to proszę go od razu nie kasować.


Nikt tu nie usuwa tematów jeżeli są zgodne z regulaminem, ewentualnie może zostać przeniesiony do odpowiedniego działu.
Natomiast błędy to już inna bajka. Przestrzegaj poprawnej pisowni. Regulamin 6.1. /DawW/

Edytowane przez DawW
Pisownia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...