Skocz do zawartości

Rybki do 72 L


adrian033
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam wolne akwarium w ww litrażu i chciał bym z niego zrobić mini malawi lub coś w tym stylu ,chce  po prostu aby był sam piach z piaskowcem w środku i do tego nie za wiele rybek może jakaś parka i coś do nich ewentualnie . Jeśli potrzebujecie dodatkowe dane to proszę pisać a ja się postaram dostarczyć wam niezbędnych informacji . Dziękuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem ale oni nie podają żadnych danych a w Bielsku-Białej jest aqua podobno uchodzi za bardzo dobra wodę ale to nie znaczy że dla rybek

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

 

 

Sprawdzałem ale oni nie podają żadnych danych a w Bielsku-Białej jest aqua podobno uchodzi za bardzo dobra wodę ale to nie znaczy że dla rybek

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Jednak nakazem ale nie ma parametrów kh i gh wszystkie inne są

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno 50cm wysokości? To by pod 105l brutto już podchodziło.

 

Przy takiej powierzchni dna, to z Wielkich Jezior Afrykańskich tylko tanganickie muszlowce. Parka ryb z gatunków takich jak meleagris, brevis, ocellatus, czy ornatipinnis powinna dać radę. Przy muszlowcach trzeba liczyć się, że górne partie zbiornika nie będą się cieszyć aktywnością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie jednak padł wybór na brzanki a dokładnie na 3 rodzaje czyli 5szt. mszystej, 5szt, sumatrzańskiej, i 5szt. no i tu nazwy nie pamiętam ale wkleje zdjęcie co o tym sądzicie . Dodam iż mam dobrą filtracje a dokładnie filtr minikani 120 oraz dodatkowy filtr wewnętrzny też aquaela ale nazwy nie pamiętam wiem że w zestawie jest uv z którego nie korzystam.

c81f1ffc7eb3223e368b3746d6923934.jpgdf02d68f47bec3ef872063ccfeb776fd.jpghttps://vimeo.com/13839005001c712bde055a787e0dfbaeac99efc57.jpg

Edytowane przez adrian033
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze poszukasz to i wyczytasz, że dla pary bojowników 12l akwarium wystarczy, a filtry i grzałki są dla zielonych fanatyków.

 

Problemem nie jest LITRAŻ, tylko WYMIARY akwarium, o czym już pisałem wcześniej i co zostało najwidoczniej zignorowane. Nie widzę sensu w dramatyzowaniu określeniami jak 'katastrofalny błąd'. Akwarium masz małe, a ryby silne i aktywne. Trzymaj co chcesz i jak chcesz, nikt Cię nie będzie fizycznie powstrzymywać, choćbyś skalary do tego akwarium dał. A w sklepie na pewno się ucieszą, że rybki zeszły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...