Skocz do zawartości

sklep z roślinami


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Vitroplant  http://www.vitroplant.pl/rosliny-akwariowe.html

producent roślin invitro piszesz na maila co cię interesuje w odpowiedzi dostajesz czy jest obecnie dostępne .Koszt wysyłki 24zl UPS na drugi dzień u ciebie  tylko duże kubki .Roślinki w idealnej kondycji ,świeżę ,cena za kubek chyba 11.99

 

Ostatnio brałem ze sklepu Plantica  po przez allegro również ok ,ale jednak widać że roślinki nieco poleżały na sklepowej półce no i cena wyższa bo mały kubek 11.99 a duże po 18zl

Edytowane przez raiders
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vitroplant  http://www.vitroplant.pl/rosliny-akwariowe.html

producent roślin invitro piszesz na maila co cię interesuje w odpowiedzi dostajesz czy jest obecnie dostępne .Koszt wysyłki 24zl UPS na drugi dzień u ciebie  tylko duże kubki .Roślinki w idealnej kondycji ,świeżę ,cena za kubek chyba 11.99

 

 

Z tego co się orientuję do zamówienia niezbędna jest działalność gospodarcza, nie sprzedają osobom prywatnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla czego nieuczciwą ? możesz rozwinąć myśl :)

 

 

Dlatego, że jeżeli sprzedają do sklepów w tej samej cenie co każdemu "z ulicy" to automatycznie odcinają sklepom możliwość zarobku.

Sklep żeby zarobić na każdym kubku musi mieć cenę ok. 20zł. za sztukę. Logicznym więc jest to, że mając możliwość "Kowalski" kupi sobie prosto od producenta, a nie w sklepie.

W dodatku nie informują sprzedawców o tym, że sprzedają również "na ulicy" i w ten sposób narażają ich na straty, bo rośliny in-vitro nie mogą stać na sklepie wiecznie i niesprzedane przez miesiąc idą do kosza, a vitroplant zaciera ręce bo ma towar z głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega pytał o to gdzie kupi roślinki, a nie o to czy sklepy prowadzą nieuczciwą politykę.

Ja polecam Vitroplant nie z autopsji, bo rośliny nie były kupowane do mojego akwarium, ale pośredniczyłem w ich dostarczeniu do docelowego właściciela. Jakośc nie podlega dyskusji. Proponuje napisać do nich email.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Kolega pytał o to gdzie kupi roślinki, a nie o to czy sklepy prowadzą nieuczciwą politykę.

Wiem o co pytał autor tematu, ale kolega Raiders poprosił mnie o rozwinięcie myśli na temat tejże polityki, więc to zrobiłem :P

 

PS. Jakości roślin z Vitroplantu nie neguję, choć w ciągu 3 letniej współpracy zdażyło się kilka kubków ewidentnie starego towaru, który wylądował po 3-4 dniach w koszu, traktuję je jednak jako "wypadek przy pracy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja na szczęście nie miałem takiego wypadku, ale pewnie dlatego, że jako detalista nie mam zapotrzebowania na większą ilość. W Twoim przypadku istnieje większe ryzyko.

Takie rośliny nie są do odratowania swoją drogą? Pytam bo "zwykłe" zielsko idzie czasem wyratować z naprawdę kiepskiej kondycji. In Vitro nie radzi sobie? W sumie przydałby się temat o tych roślinach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega nie pytał o to czy takie roślinki da się odratować  :banan:  ale odpowiem ;)

 

Rośliny in-vitro, które są już w kiepskiej kondycji w kubku są nie do odratowania, rozpuszczają się momentalnie w baniaku. Jedynie Eleocharisy, i Marsilea pomimo słabego wyglądu mają długą żywotność i nawet wtedy mogą się przyjąć. Pozostałe z tych gatunków, które miałem ( a miałem ich ok. 70 ), padną na pewno.

 

PS. Apropo tematu odnośnie in-vitro-za chwilę coś zmontuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...