Skocz do zawartości

Czy akwa nadaje się do wymiany?


Aisulim
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Niestety podczas restartu akwa (54l wym. 60/30/30) uszczerbiłem róg akwarium i jestem na siebie wściekły :/ Uszczerbienie wygląda średnio ciekawie lecz sylikonu prawie nie widać (może z milimetr na samym rogu). Poniżej foty.

 

Z boku:

post-18430-0-89428100-1429898962_thumb.jpg

 

Z przodu:

post-18430-0-33963100-1429899009_thumb.jpg

 

Z dołu:

post-18430-0-36904200-1429899042_thumb.jpg

post-18430-0-43600200-1429899057_thumb.jpg

 

Bardzo proszę o podpowiedz. Czy to akwa wytrzyma zalanie wodą? Czy lepiej nie ryzykować? Jeśli jakoś wzmocnić to jak najlepiej?

Z góry dzięki za porady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie wiadomo czy sobie szklarz nie zażyczy jakieś kosmicznej ceny za zrobienie takiego szkiełka bo może się okazać ,że kilka zł więcej i można kupić nowe takie samo akwarium.Bo takie akwarium już idzie kupić za 40zł.. Ja osobiście wolał bym dać te 40zł i mieć nowe akwarium i niczym człowiek się nie musi przejmować.

Edytowane przez Robteos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawitałem do szklarza i powiedział, że lepszym rozwiązaniem będzie wymiana przedniej szyby ponieważ ta może po jakimś czasie pęknąć bo jest osłabiona. Zdecydowałem się na wymianę. Jutro odbieram akwa. Koszt 20zł ale może i miał rację. Nie ma co ryzykować za te 10-15zł więcej :) Dzięki wszystkim za poradę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Trochę Cię po prostu nabił, ale przynajmniej usługa nie droga, więc nie ma co płakać. Ja z gorszymi uszczerbkami miewałem akwaria i stały i stały

Też mi to przeszło przez myśl ale przy okazji tym stwierdzeniem narodziła się we mnie niepewność więc stwierdziłem, że może nie ma co ryzykować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...