Jump to content

Ślimak w akwarium roślinnym

Vitaliss
 Share

Recommended Posts

POsiadam jedno akwarium w którym mam same rośliny. Dzisiaj rano zauważyłem na dnie małego ślimaka. Jest wielkości monety 10groszowej. Ma czarną budkę. Akwarium zostało zalane pod koniec października i w od tego czasu nie było ruszane. To znaczy nie były sadzone nowe rośliny, nie wkładałem tam żadych korzeni czy kamieni. Zatem jakim sposobem mógł się tam dostać ślimak? I co z tym zrobić? odłowić?

POsiadam jedno akwarium w którym mam same rośliny. Dzisiaj rano zauważyłem na dnie małego ślimaka. Jest wielkości monety 10groszowej. Ma czarną budkę. Akwarium zostało zalane pod koniec października i w od tego czasu nie było ruszane. To znaczy nie były sadzone nowe rośliny, nie wkładałem tam żadych korzeni czy kamieni. Zatem jakim sposobem mógł się tam dostać ślimak? I co z tym zrobić? odłowić?

Pewnie był w roślinach, rósł sobie powoli i dopiero teraz udało się go zobaczyć :)

Co zrobić to zależy od Ciebie... Jak Ci nie przeszkadza to zostaw, jak przeszkadza odłów.

Przeszkadzać nie przeszkadza. Tylko jak jest jeden to pewnie może być ich więcej a potem jeszcze więcej i jeszcze więcej :) Jaki to może być ślimak? NIe jestem wstanie zrobić teraz zdjęcia.

Edited by Vitaliss