Skocz do zawartości

jaki filtr wybrac ??


pawelzmuda4
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich , posiada akwarium 60l z filtrem claro 600l lecz chodzi bardzo głosno słysze go w pokoju obok i chciał bym kupic spobie jakis  bardziej cichy  mam na oku trzy  filterki zalezy mi tez aby filt zbierał wiecej zanieczyszczen z wody  i dobrze ja klarował

AQUAEL - TURBO 500 AQUAEL FAN 1 PLUS AQUAEL FAN 2 PLUS

króry z tych trzech filtrów bedzie najlepiej zbierał syf i pracował najciszej bardzo prosze o podpowiedzi

FAN 2 Plus

FAN 2 PlusFAN 2 Plus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli koniecznie chcesz filtr wewnętrzny i któryś z trzech podanych przez Ciebie to osobiście wybrałbym turbo 500. Sam mam turbo 350 i za bardzo nie narzekam, jedyna rzecz to fakt, że za chwilę gąbka będzie do wymiany (filtr dość szybko się zapychał, gąbka stała się z czasem bardzo delikatna).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli koniecznie chcesz filtr wewnętrzny i któryś z trzech podanych przez Ciebie to osobiście wybrałbym turbo 500. Sam mam turbo 350 i za bardzo nie narzekam, jedyna rzecz to fakt, że za chwilę gąbka będzie do wymiany (filtr dość szybko się zapychał, gąbka stała się z czasem bardzo delikatna).

A jaki byś polecił filtr wewnętrzny nie z tym co napisałem taki żebym nie "narzekał" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tych co używałem - aqua szut turbo 550 -> cichy, bardzo płynny, regulowany przepływ. Jedyne wady - oryginalny kubełek i wkład w odstawkę i na jego miejsce porządna gąbka, dwa - stosunkowo duża głowica.

Edytowane przez Miniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z własnego doświadczenia mogę polecić aquael fan 1 plus jest bardzo cichy i wydajny. Ma jeden minus. Trzeba go zamykać pod wodą aby się w pełni odpowietrzył. 

Polecam poczytać ten temat http://forum.superakwarium.pl/topic/12748-m%C3%B3j-filtr-w-praktyce-czyli-nasze-do%C5%9Bwiadczenia-z-filtrami/

Edytowane przez ibrachim12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...