Skocz do zawartości

Misiak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc temu...

Ładnie to wszystko rozwiązałeś od strony technicznej. Szkoda, że tak mało roślin tam rośnie. Mógłbyś posadzić Echinodorus Ozelot - bardzo widowiskowa roślina i pasuje do takiego wielkiego zbiornika. Zwłaszcza, że to jest Ameryka Południowa, a masz rośliny z Azji i Afryki. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...

Piękny zbiornik, wspaniała ozdoba domu :) Pozazdrościć takiego prywatnego kawałka natury. Szkoda, że likwidujesz ten aranż, ale w nowej odsłonie na pewno będzie równie udany.

Jakie plany po restarcie, Azja?

 

Edit:

I jeszcze jedno pytanie - jak umieściłeś skrzydłokwiaty nad wodą? Chciałabym zrobić coś podobnego z anturium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

Bardzo możliwe, że taki aranż zostanie po restarcie. Chyba, że uda mi się uzyskać coś ciekawszego z tego co zebrałem. To się okażę jak sobie to poukładam w trakcie restartu na sucho poza baniakiem.

Obsada zostaje ta sama tylko delikatnie zredukowana.

 

Być może trafią tam paletki, które teraz tymczasowo pływają tu:

 

Skrzydłokwiaty posadzone są w hydroponice :)

post-17977-0-31981200-1444596718.jpg

Edytowane przez Misiak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

No właśnie tak miało być.

 

Robiłem nawet restart:

 

 

Po restarcie akwarium wygląda tak:

 

 

Chciałem zredukować obsadę, ale domownicy się upierali, więc zacząłem stawiać nowy baniak dla paletek i kolcobrzuchów :D

 

Dzisiaj już odpaliłem mniejszą część (L jest podzielone na dwa akwaria)

Edytowane przez Misiak
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 5 tygodni później...

Echhhh skalary, moje marzenie... W bloku ciężko o rozsądny litraż dla tych pięknych ryb

Mieszkałem w jednym bloku, teraz mieszkam w drugim- tzw. "stare budownictwo - z płyty". W pewnym momencie miałem nawet 2000L rozrzucone po całym pokoju, a teraz mam 2x 400L + na 1m2.

 

Tak więc śmiało się da. Kwestia tego, jaki litraż uważasz za rozsądny. Bo takie np 500L to śmiało można stawiać i w kamienicy (bylo na forum pokazywane).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...