Skocz do zawartości

Akwarium 60x35x30 jakie kupić


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Chciałbym wymienić swoje akwarium na większe, będzie to akwarium otwarte o wymiarach 60x35 i wysoki na 30cm.

Proszę o poradę jakiego producenta/sprzedawcę wybrać, bo podobno jest spora rozbieżność w jakości. Chodzi o optiwite 6mm.

 

Znalazłem takie akwarium od ręki w Planta Garden za 189zł  jest też firma NACD (podobno jakoś jak ADA) która wykona takie za 290 pln.

Chciałbym wydać tak maks do 300 pln ale wiadomo czym taniej to lepiej. Może doradzicie od kogo warto kupić ?

Jedyne negatywne opinie czytałem o pltanica akwaria.

 

Czym więcej sam oglądam tym mniej wiem pls o poradę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sklepach zapłacisz jak za złoto... cena prawie 2x jak u producenta. Wysyłka z aukcji też drogo wychodzi...

Zapytam gdzie mieszkasz? Jeżeli w Pomorskim i bliżej Gdańska to znam firmę w Szemudzie koło Kamienia - tam można by zapytać. Za 200zł to sprzedają 200L a dla ciebie za ~63L 57zł chcą. Tyle, że trzeba dojechać.

w Google wklep Akwaplast -> pierwszy link to oni.

Edytowane przez Adamu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Adamu chodzi o szkło optiwhite a Ty podajesz ceny za zwykłe. Ja mam akwarium sprzed 2 lat z plantica i mam pewno wątpliwości czy to oryginalne szkło opti.

 

Co do innych firm słyszałem kiedyś że właśnie dobre szkła robi wymieniony przez Ciebie NACD ale nie widziałem na oczy wiec może ktoś coś więcej dopowie  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto zapytać jeżeli ma w zasięgu. Jak ja się dopytywałem o zbiornik większy dla siebię to mi proponowano na szkle z huty PILKINKTON właśnie optiwhite więc może warto wysłać zapytanie z wymaganiami. Mail nic nie kosztuje a zbiorniki robią dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba ogólnie oryginalne optiwite jest od PILKINKTON. Lepsze jest wiadomo większe jak kolega mrkojiro wspomniał lecz też kwestia aranżacji i pomysłu np podobają mi się długie i niskie. Ogólnie niskie akwarium łatwiej oświetlić jeśli chodzi np o ładniejszy trawniczek takie moje doświadczenie. Ja to bym nawet poszedł w 60x40x30 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś posiada akwarium od plantagarden i mógłby umieścić zdjęcie ?

 

Tak na moje oko, to chyba jednak nie Twój temat, co? A tak na marginesie, to skoro nie jesteś w stanie stwierdzić czy masz OW, czy Cię oszukali, to najwyraźniej nie jest Ci ono potrzebne. /ahr/

Edytowane przez ahr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...