Skocz do zawartości

ahr sam się puknij w łeb ty chamie...


djmoniska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Żeby nie było niedomówień. To nie djmoniska założyła ten temat. Wydzieliłem posty z tematu w którym się ta dyskusja rozpoczęła... i tak wyszło. /ahr/

 

No nic... wniosek? nie warto komentować postów i pisać co "się pomyśli" nie napisałam daj tam Bojownika tylko że wyglądałby tam pięknie pływający Bojownik, przecież WIEM  ŻE NIE NADAJE SIĘ DO TAKIEGO AKWA :/dlatego napisałam że mnie zaraz zlinczujecie i miałam racje :/ No cóż...

 

 

Chociaż patrząc na takie coś... tam miałby się jak w raju :/

post-8119-0-29464300-1422049019_thumb.jpg

Edytowane przez ahr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tyle wyrozumiała że zmusiłam się nie zauważyć tego zwrotu... w przeciwieństwie do tego Pana.

Choć założę się że za chwile ten otóż "zwrot" zostanie edytowany i to my wyjdziemy na "debili" :/

 

...nikogo nie urażając oczywiście...

Edytowane przez djmoniska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ahr a może to ty puknij się w łeb zanim dasz następne ostrzeżenie. Jako mod powinieneś dawać przykład jak się odnosić a twój zwrot ''puknij się w łeb'' jest obrażający. Jak ty traktujesz użytkowników? Łeb to może ty masz(może jesteś koniem) ale niekoniecznie kto inny.

Edytowane przez Deadmau5
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydzieliłem Wam temat, możecie sobie poużywać. :)

 

Wybaczcie jednak, że nie będę z Wami w nim dyskutował. Po prostu nadal zamierzam nazywać rzeczy po imieniu, nie bawiąc się w subtelności. Bo jak ktoś jest głupi to i tak nie zrozumie, a jak napiszę bezpośrednio to może zaskoczy jakaś klapka. Sorry. Mam straszne uczulenie na brak myślenia.

 

A jakby co, to zawsze możecie pogadać o tym z adminem.

 

Edit: http://forum.superakwarium.pl/topic/46328-10-rocks-branches/?p=468512od tego się zaczęło.

Edytowane przez ahr
Link
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja coś wtrącę do tego tematu.

Nie zaglądam do galerii, bo szkoda mi moich nerwów jak chcecie ja mogę się zamienić działami z Nantaiem, wtedy będziecie mogli pisać o wodzie sodowej, nadużywaniu władzy, wysyłać do admina kupę pw-ów z zażaleniami.

Na tym forum dość się naczytaliśmy głupot o katowaniu ryb, trzymaniu ich w złych warunkach, parametrach wody, zaglonionych baniakach, złym nawożeniu itd.

Teraz to forum jakoś funkcjonuje dzięki Wam (tym co dają dobre rady) i nam bo pilnujemy żeby takie one były.

 

 

i nie wiem czy mnie nie zlinczują... ale pięknie wyglądałby tam pływający Bojownik :)

Gdybyś chociaż napisała coś w stylu: "ale szkoda że to akwarium nie ma chociaż 30 L".

Nie zauważyłem tego. Do tego mało masz ostrzeżeń i upomnień za pisownię? Nic Cię to nie nauczyło, więc ja na miejscu ahr-a wlepił bym Ci osta za tego posta.

To sformułowanie, że w 10 L by miał lepiej jak w tej szklance (którą pokazałaś w załączniku) jest równie głupie i nie na miejscu, bo i tak tam ta ryba by się męczyła.

 

 

Jestem na tyle wyrozumiała że zmusiłam się nie zauważyć tego zwrotu... w przeciwieństwie do tego Pana.

Tego Pana czy chama? Nazwanie kogoś chamem a napisanie puknij się w łeb to trochę dwie różne rzeczy...

Patrząc na to przypomina mi się pewien kawał:

Sytuacja dzieje się w autobusie gdzie jeden pasażer nie chciał się przesunąć, żeby drugi mógł przejść:

pasażer: Panie, Panie gdzie się Pan tak pcha na chama?

przechodzący: przepraszam, nie wiedziałem na kogo się pcham.

Więc kto tu wyszedł tym chamem?

 

Ale to ja tak nazwałem ten temat. :D /ahr/

 

Aaaaa to inna sprawa, djmoniska, przepraszam za to z chamem, reszta pozostaje bez zmian. Mapet

 

 

No cuż... Niektórym władza do głowy odbija...

Władza? :lol: Zastanów się o czym Ty piszesz. :) Po takim czasie modowania? To może odbić zaraz po przyznaniu rangi, ale teraz to nie władza to czułość na głupotę ludzką i staranie się poprawy bytu naszych podopiecznych. Jak widać część ludzi nadal ma to gdzieś, pomimo usilnych starań dużej rzeszy ludzi.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do admina? Nie oszukujmy sie ... to i tak nic nie da.Moglbys po prpstu miec wiecej kultury, bo to ze ktos twoim zdaniem jest glupi to nie znaczy zeby tak sie odnosic.Pewnie jak zwykly uzytkownik tak by napisal dostalby osta za obrazliwe teksty ale gdzie tam modowi wszystko mozna.

Wierz mi cenie sobie starania wszystkich ekspertow,modow o to zeby forum bylo jak najbardziej wiarygodne i bylo w n

Wydzieliłem Wam temat, możecie sobie poużywać. :)

 

Wybaczcie jednak, że nie będę z Wami w nim dyskutował. Po prostu nadal zamierzam nazywać rzeczy po imieniu, nie bawiąc się w subtelności. Bo jak ktoś jest głupi to i tak nie zrozumie, a jak napiszę bezpośrednio to może zaskoczy jakaś klapka. Sorry. Mam straszne uczulenie na brak myślenia.

 

A jakby co, to zawsze możecie pogadać o tym z adminem.

 

Edit: http://forum.superakwarium.pl/topic/46328-10-rocks-branches/?p=468512od tego się zaczęło.

Wydzieliłem Wam temat, możecie sobie poużywać. :)

 

Wybaczcie jednak, że nie będę z Wami w nim dyskutował. Po prostu nadal zamierzam nazywać rzeczy po imieniu, nie bawiąc się w subtelności. Bo jak ktoś jest głupi to i tak nie zrozumie, a jak napiszę bezpośrednio to może zaskoczy jakaś klapka. Sorry. Mam straszne uczulenie na brak myślenia.

 

A jakby co, to zawsze możecie pogadać o tym z adminem.

 

Edit: http://forum.superakwarium.pl/topic/46328-10-rocks-branches/?p=468512od tego się zaczęło.

Wydzieliłem Wam temat, możecie sobie poużywać. :)

 

Wybaczcie jednak, że nie będę z Wami w nim dyskutował. Po prostu nadal zamierzam nazywać rzeczy po imieniu, nie bawiąc się w subtelności. Bo jak ktoś jest głupi to i tak nie zrozumie, a jak napiszę bezpośrednio to może zaskoczy jakaś klapka. Sorry. Mam straszne uczulenie na brak myślenia.

 

A jakby co, to zawsze możecie pogadać o tym z adminem.

 

Edit: http://forum.superakwarium.pl/topic/46328-10-rocks-branches/?p=468512od tego się zaczęło.

Do admina? Nie oszukujmy sie ... to i tak nic nie da.Moglbys po prpstu miec wiecej kultury, bo to ze ktos twoim zdaniem jest glupi to nie znaczy zeby tak sie odnosic.Pewnie jak zwykly uzytkownik tak by napisal dostalby osta za obrazliwe teksty ale gdzie tam modowi wszystko mozna.

Wierz mi cenie sobie starania wszystkich ekspertow,modow o to zeby forum bylo jak najbardziej wiarygodne i bylo w nim wypisywanych jak najmniej bzdur ale jednak ahr kultury troche trzeba miec.

Edytowane przez Deadmau5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja popieram moderatorów. Nie należy każdego ostrzejszego upomnienia traktować jako coś obraźliwego. Moderowanie to naprawdę ciężka i niewdzięczna praca, kto nigdy nie moderował niech lepiej tego nie podważa. To forum ma żelazne zasady i Moderatorzy doskonale pilnują tutaj porządku. Popieram w 200%. Takie wypowiedzi jak ta użytkownika djmoniska, którą można uznać za dwuznaczną, jest trudna do oceny, ale ostrzeżenie jest niezbędne. Bo właśnie przez to, że każdy może różnie odbierać pewne słowa może pomyśleć, że przecież trzymanie bojownika w 10 litrach to nie grzech. Więc lepiej ostrożnie dobierać słowa i nie wprowadzać ludzi w błąd, choćby się miało najlepsze zamiary. 

 

Podsumowując: każdy rozumie słowa tak, jak chce je rozumieć. Nie uważam, że zwrot "puknij się w łeb" jest obraźliwy. To jest po prostu dosadne stwierdzenie, że ktoś mówi głupoty, a tego nie wolno tolerować. 

Edytowane przez mrkojiro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam to określenie za obraźliwe. A ty swoje tłumaczenia mrkojiro wsadź w dupę. Mam nadzieję ,że się nie obraziłeś,nie taki był mój cel. Chciałem tylko dosadnie stwierdzić ,iż nie masz racji.

 

 

//Starczy. Zamykam.

 

Nantai

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak usunąć niewygodne komentarze innych osób trzymających moją stronę, a zostawić te na ręke... i teraz udajemy że zwrot " Puknij Ty się w lep" to przecież nic takiego. Powiem tylko tyle, jestem tu od 2011 roku i jeszcze w tedy szło tu pogadać, porozmawiać. Panował jakiś ład, to co dzieje się tu teraz przechodzi ludzkie pojęcia. Porobiły się grupy które zawładnęły tym forum a zwykłe pospólstwo nie ma tu już nic do gadania. "Dyrygenci" tego forum już na prawdę nie mają się czego czepiać! wymyślają na siłe uwagi. Ok może punkty za błędy rozumiem ale spamowanie?! jakie spamowanie!!!!!wyrażam tylko swoje zdanie i chyba o to tu chodzi!!!!

 

a a propo Bojownika, patrząc na takie coś, tam miałby się jak w raju!!!!!

 

Ten post przenoszę jako ostatni z tamtego tematu i nie radzę od nowa zaczynać dyskusji. Mapet

post-8119-0-58705800-1422140316_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak usunąć niewygodne komentarze innych osób trzymających moją stronę, a zostawić te na ręke...

Jak widzisz nikt nic nie pousuwał.

 

 

Powiem tylko tyle, jestem tu od 2011 roku i jeszcze w tedy szło tu pogadać, porozmawiać.

Tak było klepanie się po pleckach za trzymanie ryb w złych warunkach, teraz juz tego nie ma.

 

 

Panował jakiś ład, to co dzieje się tu teraz przechodzi ludzkie pojęcia.

Szkoda, że nie byłaś moderatorem i nie widziałaś tego od tej strony, nadal zresztą widać, że nic nie robisz sobie z regulaminu (pisownia).

 

 

Porobiły się grupy które zawładnęły tym forum a zwykłe pospólstwo nie ma tu już nic do gadania.

Jakie grupy? Pokaż mi choć jedną, traktujemy wszystkich równo, jak ktoś pisze głupoty to równo jak inni dostaje ochrzan.

 

 

Ok może punkty za błędy rozumiem ale spamowanie?! jakie spamowanie!!!!!wyrażam tylko swoje zdanie i chyba o to tu chodzi!!!!

Jak dla Ciebie pisanie aby pisać i nie na temat to nie jest spam to gratulacje. Jakoś udało Ci się uzbierać te punkty.

 

 

a a propo Bojownika, patrząc na takie coś, tam miałby się jak w raju!!!!!

Na to odpisałem Tobie wyżej.

 

Kiedyś forum SA było uważne za forum bzdur i głupot, teraz zaczynamy tą opinię jakoś prostować i wychodzić na prostą.

Coraz więcej ludzi, którzy do nas trafiają zauważa jak ważne są odpowiednie warunki dla ryb i takie Swoim podopiecznym fundują, chwała im za to i dzięki takim warto tu pisać, doradzać. Szkoda, że tacy użytkownicy jak Ty tego nie zauważają, tylko żal jest im tego starego klepania po pleckach.

No ale tak, lepiej jest jak ktoś Cię poklepie niż dostać ochrzan.

Przepraszam Nantai, musiałem... Temat zamykam (ponownie).

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...