Skocz do zawartości

[ 30 L ] Potyczki Moniczki ;)


djmoniska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wybacz..ale raziłoby mnie po oczach takie akwarium z samymi roślinkami ;) nie bij :P ale będę się rozglądać za ładnym korzeniem chociaż do jednego akwa :) więc może jakoś to będzie. A jutro podejme ostateczną decyzje w aranżacji bo teraz na prawdę nic nie widać a ja już zmęczona myślę o spaniu....

Edytowane przez djmoniska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak nie mają... Wymień je może na danio perłowe, miejsca dla nich więcej i parametry pewnie dla nich lepsze, a przy gąszczu to nawet im miło będzie.

I pozwolę sobie zgodzić się za Sławkiem, popsułaś ciekawe krewetkarium.

 

E: Krzysiek pierwszy. ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No spróbuje coś załatwić. Woda się w miarę wykrystalizowała i powiem szczerze że chyba wyciągnę te kamienie z 30litrowego baniaka całkiem, i będzie roślinniak a do drugiego zamówiłam korzonek. Rośliny też będą miały teraz dużo miejsca do rośnięcia. Na razie żadnych zdjęć, bo na prawdę nie ma na co patrzeć...

Edytowane przez djmoniska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neony i krewetki filtrujące oddane, ale z jednego problemu wyłonił się nowy problem... Poprosiłam w sklepie 4 Danio Perłowe i dopiero w domu zauważyłam że jedne maleństwo jest zdeformowane :( Długo zastanawiałam się to z tym fantem zrobić... Entanazję też brałam pod uwagę, ale jednak nie... to nie na moje delikatne serce.

 

Deforemka... bo tak ją nazwałam zostaje ze mną i niech ma się u mnie jak najlepiej do swoich ostatnich dni życia. Tyle dzisiaj w temacie :(

post-8119-0-75677200-1423247108_thumb.jpg

Edytowane przez djmoniska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

To normalnie w pseudo akwarystycznych
Jakość materiału hodowlanego to niekoniecznie wina sklepu. W przypadku tego gatunku deformacje egzemplarzy dostępnych na rynku to dość częste zjawisko. I widziałem je w dość znanym i uznanym sklepie, w sumie po wypatrzeniu ich przez obsługę zostały przeznaczone na pokarm białkowy, a nie do sprzedaży.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obsada póki co u mnie znikoma bo tylko 4 Danio Perłowe łącznie z chorą dopiero planuję dokupić harem Gupika Endlera... Rybki jej dają spokój, może czują że jest "inna" :( Teraz znów się troszkę pozbierała i próbuje doganiać w pływaniu koleżanki, choć nie bardzo jej to wychodzi, bardzo szybko się męczy i znów odpoczywa na piachu.... Nie umiem patrzeć na to jak jej ciężko samej ze sobą :( Chyba w poniedziałek pojadę do sklepu i ją oddam :( Już nie wnikam co z nią zrobią... Choć wiem że w 99% trafi tam na rzeź :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...