Skocz do zawartości

[ 30 L ] Potyczki Moniczki ;)


djmoniska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro najprawdopodobniej przyjdzie moje 10litrowe cudo z pełnym wyposażeniem :) więc na pewno część roślin przejdzie do kosteczki, a w ogólnym na pewno sporo poprzestawiam :) Efekt będzie piorunujący, pomieszanie z poplątaniem hehe :P

 

 

Ostatnie zdjęcie przed grzebaniem ;)

post-8119-0-93401200-1422823357_thumb.jpg

Edytowane przez djmoniska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak zamierzasz ganiać za tymi biednymi stworzeniami z siatką, jak tylko zauważysz, że noszą jaja? Odczuwasz jakąś nieprzepartą potrzebę takich działań? Cel jakiś temu przyświeca, czy tak po prostu aby biedactwa chwili spokoju nie zaznały? Nie dość, że co tydzień "totalne zmiany" to jeszcze to...

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu chodzi mi o maluszki, tam będą bezpieczniejsze. Nie sądzę że co chwilę będzie samica z jajkami, nigdy tak nie było w poprzednim akwa. Mój jedyny sukces to jeden nowy miot w moim akwarium :/  Dlatego chcę te maluchy utrzymać, bo w poprzednim ogólnym gdzieś znikały...

Edytowane przez djmoniska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.. więc to przemyśle... Myślałam że maluszki się właśnie obstoją w ciszy i spokoju. Jutro się zastanowię co tam będę trzymać bo teraz znów mam namieszane :(, najwyżej zwykłe Redki a w ogólnym Sakury. Myślałam o innych krewetkach ale wiem że są trudne w utrzymaniu :(

Edytowane przez djmoniska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z porodówką to troszkę inaczej działa. Głównie stosuje się ją do hodowli. Jak być posiadała ze 4 zbiorniki. Powinnaś przenieś 1 samicę i kilka samców jak zajajczy to zabierasz samców. Młode jak podrosną do wieku rozrodczego to przeławiasz według wybarwienia do odpowiednich akwariów. 

Jak nie masz na to chęci to nie ma sensu twoja porodówka, daj tam inną odmianę neocardiny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nowe akwarium znajdzie odpowiednie zastosowanie ;) Też tak myślę że raczej bledsze Redki będę w nim trzymała a maluchy zostaną z mamą ;) za inne krewetki, trudniejsze w hodowli się faktycznie nie wezmę... AquaGreen ja raczej krewetki będę miała dla siebie :) ewentualnie sprzedam kiedyś tam jakieś nadwyżki, o ile w ogóle będę ;)

Edit:
Ahr-na pewno zniknie kupa kamieni... więc myślę że będzie zmiana na plus. Będzie więcej przestrzeni dla zwierzątek :)

Edytowane przez djmoniska
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na krewetkach się nie znam więc nie doradzę za to aranż i cała kosteczka bardzo mi się podoba :D Jakbym miała coś od siebie zmienić to dałabym na górę coś maleńkiego pływającego, chocby rzęsa wodna :) Z czasem się wszystko będzie rozrastać i będzie coraz lepiej. Ogólnie zazdroszczę ręki do aranżacji :P Gratulacje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już kamienie wyciągnięte :( ...jednak zajmowały pół akwarium, po przemyśleniu stwierdziłam że jednak je wyciągnę żeby rybki miały więcej miejsca do pływania, choć nie ukrywam że z bólem serca :(. Postaram się zrobić inną ciekawą aranżację ale niestety to już nie będzie mój wodny skalniaczek :(wspomnieniem będą tylko zdjęcia i nazwa tematu..  póki co w akwarium będzie sama roślinność.

Edytowane przez djmoniska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze wszystko mętne, zwierzątka wszystkie na razie w małym bo tam przelałam większą część wody z akwarium 30litrowego i dolałam jakieś 30% a w 30litrowym prawie cały restart :) Sama nie wiem jak to do końca wyszło, bo przez tą "mgłę" nic nie widać ;) ale są kamienie, jest ok :D

 

...nic nie poradzę że tak mi się podoba kamieniowy aranż, wybaczcie ;)

post-8119-0-56293000-1422988828_thumb.jpg

Edytowane przez djmoniska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...