Jump to content

akwarium 112l początek

Recommended Posts

witam niedawno zakupiłem akwarium 112l w obudowie miałem 2 świetlówki hagen sun glo t8 20w dzis wymieniłem jedną na osram fluora  18w i dałem ją na przód akwarium pewnie to za mało na taki zbiornik ale tu pierwsze pytanie czy na poczatek da rade?  mam poki co 2 małe filtry w sumie przechodzi 400l/h jutro mam nadzieje dojdzie aquael turbo 1000 i to ona bedzie filtrował  z obsady ryb mam 15 neonów innesa 2 zbrojniki niebieskie 2samce głupika + 2 samice,labeo,i samica bojownika 2 kirysy pełza sobie do tego slimak ampularia za namową znajomego zamówiłem zestaw nowozów do roslin  http://allegro.pl/blue-line-kompletny-zestaw-do-nawozenia-z-co2-i4931498330.htmlw podłorze poszły kulki gliniano torfowe parametrów wody nie badałem bo poki co nie mam o tym pojecia zbiornik ma 3tygodnie licze na każdą rade i podpowiesz z góry dziekuje poki co wyglada to bardzo słabo chociaz jak były te dwie swietlówki sun glo widac było ze rosliny cos tam rosły mam nadzieje ze teraz bedzie cos lepiej 

post-22277-0-60306800-1421603232_thumb.jpg

Regulamin 6.1. Akceptowałeś to przestrzegaj. Mapet

Edited by sebol30

dzieki hehe no ale liczyłem na fale krytyki zebym wiedział co poprawiac nad czym sie skupic i co dołorzyc:)

Dołóż 5 złotych i kup słownik. Naprawdę fajna sprawa. Ostatnie ostrzeżenie. /ahr/

Edited by ahr
Pisownia.