Jump to content

Czy to krasnorosty?

Git
 Share

Recommended Posts

Tak jak w temacie. Od dawna rósł na żabienicy amazońskiej taki bąbel, ale nic innego się nie pojawiało teraz dwa liście anubiasa zaczynają pokrywać się taką naroślą: brązowo-czarna, pędzelkowatanitkowata, trudna do usunięcia,

Tap Tap Tap

post-21032-1420989150,78_thumb.jpg

Baniak 112l, podmiana 24 litry na tydz. Ale te krasnale to będzie moja wina bo dno zamulone. Azot w normie więc pewnie wina fosforu, ale muszę w test się zaopatrzyć.

Tap Tap Tap

Używaj polskich znaków diakrytycznych

@edit

Poprawa znaków na diakrytyczne

Edited by Git

Ale te krasnale to będzie moja wina bo dno zamulone.

Czyli wiesz jak rozwiązać Swój problem.

Azot w normie wiec pewnie wina fosforu

Co to znaczy, że azot w normie? Wszystko co pokaże wynik testu jest w normie, bo to pokazał tylko w zależności do czego to będziemy używać, do podlewania kwiatków nawet azot 100 mg/l jest w normie...

Myślę że azot nie jest głównym powodem bo znajduje się cały czas no podobnym poziomie.

Co do działania: chcę odmulić dno, wyczyścić kubełek (nie był otwierany pół roku) i zrobić z niego biologa bo dotychczas robił też za mechaniczny. Zastanawiano się nad rozłożeniem mediów: 2x ceramika, 1x zeolit, 1x gąbka z watą.

Przez pierwsze dni może dobrym pomysłem było użycie Cargo w płynie i zmniejszenie czasu oświetlenia z 11 na 8,5 godziny.

Tap Tap Tap