Jump to content

jaki rybki??


monika84
 Share

Recommended Posts

No masz trochę rybek do wybru,co do złotych rybek to się zastanów-rosną duże i w takim akwa to z 3 możesz mieć.Lepiej daj je do oczka a pomyśl o jakimś stadku 3 gatunków.

No albo skalary chociaż 120 to trochę dla nich za mało ale Ralph o nich wie najwięcej to opowie.

Link to comment
Share on other sites

wrzuć jeszcze 2-3 skalary dobiorą sie same w parki więc moze przy wielkim szcześciu będą dwie.... ale nie martw sie jak bedzie jedna to też dobrze tak wystarczy rzekłem wiecej to lepiej nie tyle akurat :) a co do welonki to rzeczywiście nie jest dobry pomysł i jeszcze 2 kiryśniki radziłbym świetnie sie wkomponują do takiej obsady albo zbrojniczki to już twoja wola :roll:

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za radę. Pytałam się też o ten temat na innym forum. Całkowicie odradzono mi dokupywanie rybek... Podobno mam przerybienie... Poczytam na temat rybek, które mi poradziliście i z chęcią coś kupie :)

 

Czytając na temat rybek- ralph zdałam sobie sprawę, że miałam kiryśnika. Zdechł po ok 1 mies. Domyślam się, że woda była za ciepła. Temperatura jaka panuje w moim akwarium to 25-26 % a kiryśniki żyją w temp.do 24%, pozatym akwarium jest wys. ok 50 cm, a one potrzebują min.70.

Natomiast na temat zbrojniczek nic konkretnego nie znalazłam i sama nie wiem.

W sumie resumując rybki, które teraz mam też nie są do siebie dopasowane......

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
 Share

×
×
  • Create New...