Skocz do zawartości

AquaGreen
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zamiar dołożyć jeszcze jedną samicę

Kpisz, nie znasz wymagań ryb, czy po prostu masz je gdzieś? Przecież nie zajmujesz się akwarystyką od wczoraj...

To jest szklanka, zbiornik nadający się dla pojedynczego bojownika. Akwarium jest ładne, ale dobór obsady bardzo kiepski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i tak wygląda lepiej od twoich aranżacji Sławku. Sam samiec by był zupełnie nie widoczny, bo ruszałby się tylko by zaczerpnąć powietrza. Tak trochę pogania samice, a przy dwóch nie będzie tak się mocno znęcał i wyżywał na jednej, bo agresja rozłoży się na dwie i trochę się zmęczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dolozenie jeszcze jednej samicy bojownika skończy się śmiercią samca. Zostawienie tak jak jest śmiercią samicy.

Akwarium fajnie skomponowane ,ale szczerze powiedziawszy bardziej podobał mi się prototyp.

Szkoda,że obsadą wszystko popsuleś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po moich akwariach możesz pojechać już teraz, bo to co powiem nie spodoba Ci się.

Twoje podejście do żywych stworzeń jest po prostu koszmarne. Kierujesz się wyłącznie swoimi zachciankami i nie zwracasz uwagi na to, że Twój zbiornik jest średnim domem dla 1 bojownika, a co dopiero dla większej ich ilości.

Sama aranżacja- średnia. Ja takich zbiorników nie lubuje, ale nie w tym rzecz. 23 Lutego wyglądało to fajnie. Niby zbiornik dekoracyjny, ale lekko dziki, nieuprzątany - świetnie.

Ale teraz ten brak harmonii powoduje, że akwarium w odbiorze jest po prostu niechlujnym roślinniakiem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby było śmiesznie miałem takie odczucie poprzednio, poczekamy jak natura poukłada sobie zielsko. Ten układ roślin, korzeni ma dopiero dwa dni, a lotos przy odpowiednim świetle i wycinaniu starszych liści jest do opanowania, wiem bo na innym forum nie mają z tym problemu. Co do obsady nie mam zamiaru poruszać już tego tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

a lotos przy odpowiednim świetle i wycinaniu starszych liści jest do opanowania, wiem bo na innym forum nie mają z tym problemu.

Do opanowania jest wysokość, nie wielkość liści, a te są po prostu za duże do takiego baniaczka.

Chcesz coś czerwonego ? Proponuję Alternantherę mini.lub Ludwigię mini red.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...