Jump to content

Dla Karolka

Share

Recommended Posts

Na prośbę jednego z akwarystów zakładam ten temat.

Jeśli ktoś z Was może pomóc to będziemy wdzięczni.

Witajcie! Zwracamy się do Was z ogromną prośbą. W imieniu Naszego kolegi Ryśka (OxyOne) chcemy Was bardzo prosić, abyście podczas rozliczania swoich PITów za bieżący rok przekazali 1% na pomoc w leczeniu jego 6letniego synka – Karolka – który zachorował na białaczkę.
Fundacja "Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową"stworzyła subkonto na wpłaty dla Karolka.
Bylibyśmy bardzo wdzięczni, gdybyście mogli wesprzeć Naszego kolegę i jego syna. Wypełniając PIT wpiszcie nr

KRS 0000086210 tytułem KAROL WALCZAK
Jest też możliwość bezpośredniego wsparcia finansowego wpłacając nawet niewielkie kwoty na konto:
11 1160 2202 0000 0001 0214 2867 , tytułem wpłaty również wpisujemy KAROL WALCZAK
W imieniu Naszym i Ryśka z rodziną bardzo dziękujemy!!

Można też wystawić coś ( sprzęt, ryby, rośliny itd.) na licytację na rzecz Karola.

• Like 1

Niestety Allegro usunęło aukcję, ponoć nie wolno takich wystawiać na ogólnym :facepalm:

Spróbujemy wystawić nową w serwisie Allegro charytatywni czy jakoś tak, ponoć tam jest na to miejsce.

Przepraszam tych, którzy licytowali, ale nie miałem tej wiedzy, że Allegro będzie miało problem z tą aukcją.