Skocz do zawartości

Nawozy z linii Aqua Art - opinie.


Over
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja używam/używałem AA: Carbo, K+, Macro Green, Classic, Micro (przez pomyłkę brat kupił Micro, które jest do wody RO, więc racje wprost do baniaka były kropelkowe). Wcześniej używałym easy life i aquatic nature, Póki co od ~3lat jest bardzo OK :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Do kitu, to mieszanki robione i testowane na zbiornikach właściciela Holenderskich. Słyszałem i czytałem wiele skarg na te nawozy.

No właśnie "słyszałeś i czytałeś", a nie praktykowałeś ;) .

Może na przyszłość, jak coś będziesz pisał, to opieraj to na własnym doświadczeniu.

 

 

Póki co od ~3lat jest bardzo OK :)

A u mnie leci 2 rok, i również nie mogę złego słowa powiedzieć o tej linii.

Jedyny minus - cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja stosuje od około miesiąca , jak na razie wszystko ok . Dawkuje trochę mniej niż zalecane przez producenta dawki bo podobno łatwo przesadzić .

Używam : carbo , k+ , classic , ferro i macro green .

Złego słowa nie mogę powiedzieć , a i cena nie jest przesadnie wysoka ( ok. 20pln za 0.5l ) .

Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andy102, piszę na podstawie opinii użytkowników którzy je stosowali. Widziałem ich zbiorniki na RA.

Doświadczenie innych też jest ważne i nie muszę przez to sprawdzać na swoim zbiorniku ryzykując glonarium.

Na Allegro nigdy nie czytasz opinii innych o allegrowiczu przed zakupem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piszę na podstawie opinii użytkowników którzy je stosowali. Widziałem ich zbiorniki na RA.

Zapewne tych samych, którzy w akwariach z oświetleniem powyżej 1w/l nie kładąc nic na taflę, trzymają ryby...

 

A ja widziałem zbiorniki użytkowników na różnych forach, którzy stosowali sole i inne nawozy i delikatnie pisząc mieli "glonaria".

Jednak nie staram się udowadniać tego, że to kiepskie nawozy ;) .

Widzisz nawóz, to tylko jedna ze składowych pomagająca utrzymać zbiorniki w dobrej kondycji...resztę dopowiedz sobie sam, bo przecież akwarystą nie jesteś od wczoraj ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...