Skocz do zawartości

Informacja dla wszystkich użytkowników forum


mei
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zgodnie z moją wcześniejszą obietnicą, zaczęłam robić gruntowne porządki w części swoich działów w głównej części forum, czyli "Akwarystyka słodkowodna i morska". Usuwam całe tematy, które wielokrotnie się powtarzają na forum, czyli np. o mętnej wodzie, korzeniach, gupikach w ciąży, obsadach do 60L, bimbrowni, dziurach w roślinach itp. Oczywiście wartościowe tematy tego typu pozostają. Kasuję tylko takie, które już dawno zostały zablokowane i są bardzo ogólne i nieprecyzyjne. Mam nadzieję, że przynajmniej część forum zrobi się bardziej przejrzyste i łatwiej będzie wyszukać konkretne i dobre porady. Jeśli uporam się z moją częścią, postaram się pomóc innym moderatorom w ich działach. Akcja porządkowa potrwa przynajmniej kilka dni.

 

W związku z powyższym, proszę o nie zadawanie moderatorom pytań na PW, ani nie tworzenie takich tematów jak:

-dlaczego maleje mi liczba postów?

-dlaczego piszę a nie rośnie mi liczba postów?

-dlaczego mój temat został skasowany?

-itp.

 

Ewentualne uwagi na temat tej akcji proszę pisać jedynie w tym temacie. W miarę możliwości czasowych, postaram się odpowiadać na wszelkie wątpliwości.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego... ? ;)

Wbrew pozorom to bardzo dobre pytanie :) Już odpowiadam. Wydarzenia, które miały miejsce w ciągu ostatnich dni, zmusiły mnie do pewnych przemyśleń i postanowień. Nie ukrywam i przyznaję się otwarcie, że sama również dałam się ponieść dziecinnym emocjom. Serdecznie Was wszystkich za to przepraszam 8-) Bardzo bym chciała, aby to forum stało się bardziej fachowe i czytelne bez zbędnych off topów. Ze swojej strony obiecuję dużo większy profesjonalizm i nie wdawanie się w zbędne dyskusje. Oczywiście prośbę o podobne podejście kieruję również do Was wszystkich. Razem zadbajmy o nasze forum i stopniowo zmieńmy je na lepsze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety opcja z zamknięciem forum nie wchodzi w rachubę. Niektórzy próbują rozwiązać tu jakieś pilne problemy i nie będą mogli poczekać tydzień na odpowiedzi i porady. Ale dajemy radę bo:

 

Chciałam bardzo podziękować pozostałym moderatorom za to, że również zakasali rękawy. Po logach widzę, że odwaliliście już kawał niezłej roboty :) Z takim podejściem i w takim tempie, myślę że szybko razem doprowadzimy forum do lepszego stanu :D

 

ps. Ja swoją robotę zacznę później bo mam jeszcze dzisiaj sporo pracy w prywatnym życiu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne podsumowanie. Skończyłam właśnie porządki w jednym z moich działów. Statystyki są następujące:

 

Dokładnie przeczytanych i przeanalizowanych tematów: około 500

Skasowanych tematów: około 250

Przesuniętych do odpowiednich działów: około 100

Widoczne efekty: Dział jest pozbawiony tematów całkowicie bezwartościowych

 

 

Sprzątanie robiłam oczywiście poza normalnymi działaniami na forum. Gdyby to zsumować, pewnie statystyki byłyby lepsze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję zapału do pracy moderatorom!

 

Może teraz użytkownicy bardziej docenią Waszą pracę i na stałe będzie tu ładniej. Coś na zasadzie jak jest z komunikacją w Krakowie, jak się widzi stary i zdewastowany tramwaj to on z czasem jest coraz bardziej niszczony, a te nowiutkie co jeżdżą to nikt ich nie tyka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • Administrator

Odświeżę temacik. Jutro zabieram się za gruntowne porządki na forum. A przynajmniej w swoich działach.

 

Z tego co widzę:

- poleci dużo tematów

- jeszcze więcej postów

- część zostanie przeniesiona

- itp, itd

 

Jeżeli ktoś ma błędy w postach, pisał głupoty w nich itp. To ma czas do jutra aby to poprawić.

Przykro mi, ale jest ostatnio bałagan na forum i nie będę edytował połowy postów z błędami itd. Poleca od razu ostrzeżenia. Autor będzie miał nauczkę na przyszłość.

 

Uprzejmie proszę o nie pisanie mi później na PW: Ale za co? Ale dlaczego? Bo ja sądziłem, że... Nie będę czytał tych PW a już na pewno nie zamierzam na nie odpisywać. Wszystko jest dokładnie opisane w regulaminie. Jeżeli ktoś ma problem z jego zrozumieniem to już nie moja wina.

 

pozdrawiam

 

I miłej niedzieli życzę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...