Skocz do zawartości

Obsada 60l


Kendai
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam akwa 60l, chcę aby w nim były ryby, które nie muszą mieć roślin czyli same kamienie tak jak w malawi wiem, że akwa za małe na kilka pyszczaków ale np. jeden yellow lub saulosi by się zmieścił czy nie ? Miałbym go samego w tym akwarium, nie proponujcie muszlowców bo są białę i nudne... jestem otwarty na inne propozycje ale muszą być ryby nie potrzebujące roślin i kolorowe, powiedzcie czy jeden pyszczak saulosi lub yellow by był dobry lub pielęgnica zebra? :) Pozdrawiam i dziękuję Kendai

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

jeden yellow lub saulosi by się zmieścił czy nie ?


Zmieści się i 20ścia ;)
Ale my mamy zapewniać odpowiednie warunki rybom, tak więc rozsądne by było zrezygnować z tych ryb ;).


 

nie proponujcie muszlowców bo są białę i nudne...


Białe ? Widać nie miałeś i widziałeś tylko w zoologu :D.
Nudne? Widać, że nie miałeś x2



Jakie masz parametry wody? JAkie wymiary ma to 60L? Jaka filtracja? Jakie dekoracje? Jakie podłoże? Jakie oświetlenie?

Bez tego nie ma co proponować. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jakie masz parametry wody? JAkie wymiary ma to 60L? Jaka filtracja? Jakie dekoracje? Jakie podłoże? Jakie oświetlenie?

ph-7,5

gH-20'

wymiary 60x30x30h

filtr wew. 600l/h

dekoracje kamienie, mam jeszcze korzeń ale nie w akwa tylko w szafce ;)

podłoże piasek kwarcowy taki z OBI :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem początkującym i chcę wiedzieć aby nie popełnić błędu gdy się pytamy źle a jak się wystawia na ocenia zbiornik to krzyk bo obsada zła....


@pley więc jakiego muszlowca? :)

 

To, że jesteś początkującym, nie rozlicza Cię z tego, żeby przed zadanym pytaniem, choć zajrzeć do netu i poczytać o podstawowych wymaganiach ryb, które Cię interesują. Wszystkim byłoby łatwiej i przyjemniej...

/andy102

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...