Skocz do zawartości

[96] Biała Pustynia


Aga009
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Start: 4.12.2014

Szkło: 80x30x40 - proste - 96 litrów

Filtr: Aquael fan 1 plus, ceramika

Oświetlenie: 18 W (DO ZMIENIENIA !!!)

Podłoże: piasek

Elementy dekoracyjne: kamienie, korzeń, kokos, liście dębu

Flora: moczarka kanadyjska, mech java moss, reszty nie znam

Parametry: No3 - 10 No2 - 0 Ph - 6,8 Gh - 21 Kh - 15

 

Jakie rybki będą pasować ? Podobają mi się zbrojniki. Mogą być inne niż zbrojnik niebieski ?

post-19956-0-79622200-1417803462_thumb.jpg

Edytowane przez Aga009
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akwarium widać co dopiero zalane, więc z podpowiadaniem obsady się wstrzymam, bo parametry pewnie niewiele - ale jednak - zmienią się.

Ja dałbym jeszcze kilka roślin, to po pierwsze. Po drugie - dolej wody, aby jej poziom był niewidoczny dla obserwatora. Po trzecie - po co ta kartka na szkle :P ? Po nczwarte - zdjęcia najlepiej rób, gdy za oknem jest ciemno, a jedynym źródłem światła w pokoju jest to z pokrywy.

 

Testy paskowe niezawsze są dokładne (choć akurat JBL i kropelki zoolek pokazują u mnie niemalże to samo) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akwarium widać co dopiero zalane, więc z podpowiadaniem obsady się wstrzymam, bo parametry pewnie niewiele - ale jednak - zmienią się.

Ja dałbym jeszcze kilka roślin, to po pierwsze. Po drugie - dolej wody, aby jej poziom był niewidoczny dla obserwatora. Po trzecie - po co ta kartka na szkle :P ? Po nczwarte - zdjęcia najlepiej rób, gdy za oknem jest ciemno, a jedynym źródłem światła w pokoju jest to z pokrywy.

 

Testy paskowe niezawsze są dokładne (choć akurat JBL i kropelki zoolek pokazują u mnie niemalże to samo) ;)

Po pierwsze rośliny jak urosną to będzie więcej i je poprzesadzam

Po drugie woda jest dolana

Po trzecie na tej kartce mam ważne informacje o akwarium

Po czwarte da się zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...