Jump to content
Sign in to follow this  
Eska

Jakie ryby do Gupików?

Recommended Posts

Jakie można jeszcze dać ryby do gupików (pawie oczko) ;)

Mam nie dużo akwarium dł.40cm. szer.24cm. :roll:

wys.20 cm.

i wgl. nie weim jakie te ryby moge tam dodac jeszcze bo mam 4 gupiki !!! :>

W sumie to nic więcej , jeszcze podaj wysokość akwarium

Jakie można jeszcze dać ryby do gupików (pawie oczko) ;)

Mam nie dużo akwarium dł.40cm. szer.24cm. :roll:

i wgl. nie weim jakie te ryby moge tam dodac jeszcze bo mam 4 gupiki !!! :>

Nic co płyta w środkowej lub górnej części akwarium. Możesz dodać sobie dwa kiryski panda i nic więcej bo to bardzo małe akwarium. Jak przerybisz to woda będzie szybko się brudziła a rybki będą agresywne.

kiryski to ryby stadne a 2 sztuki to nie stado , wymagają większego zbiornika niż 25l ,tym bardziej panda wymaga idealnych warunków wodnych, więc nie wprowadzaj kogoś w błąd

możesz jeszcze 2 lub 1 gupika,albo krewetki :)

Ja bym dodał moze neonki. Nie wymagająca litrażu ryba, bedzie pogromcą narybku.

Rafael i tu się mylisz. Neony litrażu potrzebują minimum 60 litrów. To ryba, która potrzebuje miejsca do pływania.

kiryski to ryby stadne a 2 sztuki to nie stado , wymagają większego zbiornika niż 25l ,tym bardziej panda wymaga idealnych warunków wodnych, więc nie wprowadzaj kogoś w błąd

One potrzebują akwarium 40cm szerokości więc spokojnie mogą być w takim akwarium. Co do ilości to faktycznie - należy kupić co najmniej 4 i moim zdaniem dobrze będą się czuły w ty akwarium

To jest tylko twoje zdanie, wymagają dużo więcej

One potrzebują akwarium 40cm szerokości więc spokojnie mogą być w takim akwarium. Co do ilości to faktycznie - należy kupić co najmniej 4 i moim zdaniem dobrze będą się czuły w ty akwarium

A jak ciebie zamkną z rodziną w małym pokoju to też będziesz się dobrze czuł? 25l to ciut za mało

Sign in to follow this