Jump to content
klementynki1

Co to może być za rybka?

Recommended Posts

Ta rybka to prawdopodobnie "o kurczę, chyba zaraz wybuchnę od tych sztucznych kwiatków". ;)

• Like 4

Patrząc na zdjęcie, to będzie martwa rybka,..., a tak na poważnie: to chyba bystrzyk czerwony, ryba stadna.

Przed założeniem akwarium powinienieś trochę poczytać o utrzymaniu akwarium. Teraz Ci radzę, żebyś oddał rybkę do zoologa.

Edited by Desperat

Teraz Ci radzę, żebyś oddał rybkę do zoologa

Chorych ryb nie należy oddawać do zoologa, tylko je leczyć ;)

Potwierdzam, że to może być bystrzyk czerwony, w bardzo złym stanie (i żeby nie było wątpliwości: on nie jest w ciąży! ;)

Jeśli chodzi o rybkę to powtarzam, że ją dostałam wczoraj i też uważam, że jest chora i boje się żeby to nie było zaraźliwe. Poprzedni właściciele twierdza, że ma ponad rok i od jakichś 2 mies. tak ja rozdęło. Jeśli chodzi o poprzednie komentarze dotyczące środowiska to jestem początkująca. Zaczęłam 2 mies.temu o d 25 l akwarium i poczytałam trochę. Jestem w trakcie zmiany sztucznych roślinek na żywe(jak na razie mam 3) reszta sztucznych zniknie z czasem, tak jak i kolorowe podłoże. Poza tym pytałam o jedna konkretna rybę a nie warunki chowu ogółu.

Witam na forum. Staraj się pisać poprawnie używając polskich znaków. Regulamin 6.1 /splend

Edited by klementynki1

Tylko, że warunki chowu przeważnie są powodem choroby. Czym ją karmisz?

Całość wygląda tak jak na fotce, jeśli możecie to doradźcie coś od serca co mogłabym zmienić prócz roślin i podłoża, bo akurat tyle sama już wyczytałam :)post-21893-0-34228100-1415726054_thumb.jpg

Dostałaś odpowiedź na swoje pytanie. Temat zamykam. Jeśli masz jeszcze inne pytania dotyczące zakładania akwarium i opieki nad rybkami to zapraszam do odpowiednich działów.

Guest
This topic is now closed to further replies.