Jump to content

Jaką linie nawozów polecicie?


onlyshot
 Share

Recommended Posts

Witam.Szukałem wiele w internecie nic nie znalazłem więc postanowiłem zapytać na niezastąpionym forum :)

Dlaczego niektóre gotowe linie nawozów ( już nie będę reklamował jakie tylko opisze chyba, że zaistnieje taka potrzeba)  poza mikro i makro i co2 dodają albo potas lub fosfor albo zupełnie niczego?

Ja nawoziłem taką linią: Mikro butelka 500ml Makro 500ml Węgiel 500ml Potas 500ml a jako dodatek w małej butelce biostymulator Ti - nawoziłem było ok.

Kolega ma linie nawozów: Tytan 500ml Mikro 500ml Makro 500ml Wegiel 500ml a w malej buteleczce fosfor -Też wszystko przyzwoicie rośnie.

Teraz będę kupował nowe nawozy dla testu inne i zastanawiam się które wybrać, które dają lepszy efekt? Bo w sumie w 2 innych akwariach nie potrafię tego ocenić.

 
Link to comment
Share on other sites

Ja osobiście stosowałem dwie linie -> easy life i aqua art. Do dziś używam aqua art: macro green, K+, carbo i micro (prosiłem brata o zakup i zamiast classica przyniósł mi właśnie micro, który jest do wody RO, której akurat w tym konkretnym akwarium nie używam więc leję baaardzo małe ilości). Z AA jestem nieporównywalnie bardziej zadowolony niż z Easy Life, przy którym miałem straszne kłopoty. Być może linia planta gainer jest lepiej zbilansowana, albo to tylko moje akwarium - nie wiem, ważne że od początku nic złego się nie dzieje ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...