Skocz do zawartości

Podłoże,nawóz i rośliny.


joni20
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie Wszystkich forumowiczów ! ;)

 

Po długiej przerwie powracam do was z pełnym workiem błędów, które popełniłem ale jednocześnie z nowym doświadczeniem, a przede wszystkim z dużą CIERPLIWOŚCIĄ bo ona chyba jest najważniejsza w Akwarystyce ;)

 

Mam parę zagwozdek, na które chciałbym abyście mi odpowiedzieli:

Od nowa zakładam akwarium jestem na etapie płukania żwirku ale nie o tym mowa.

Chcę aby tym razem wszystko przebiegło jak należy, bez pośpiechu i żeby to żyło tak więc przechodzę do moich pytań bo pisze nie na temat.

Mój metraż na to 60L i napiszcie mi czy dać jakieś podłoże z nawozem pod ten żwirek czy wystarcza zwykłe kulki z nawozem aby te roślinki przetrwały lub jak to dokładnie ogarnąć żeby wszystko było dobrze...

Aha i pudełko z świetlówki wyrzuciłem gdy pierwszy raz zajmowałem się akwarystyką i teraz nie wiem czy ta się nadaję poniżej dodaje photo. 

Za dwa tygodnie jeśli woda się ustabilizuje zajmę się doborem rybek myślę, że wtedy znów się odezwę, lecz najpierw sprawy techniczne ;)

 

23dd8ebcc51e428emed.jpg

 

 

 

 

Przeniosłem do odpowiedniego działu. Temat rybek załóż w dziale obsady.  / splend

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... lub jak to dokładnie ogarnąć żeby wszystko było dobrze...

 

Daj piach, taki do piaskownic z atestem z marketu na "C" a w piach kulki G/T lub pałeczki nawozowe Aqrecol.

 

Co do świetlówki- o ile pamiętam z jakiegoś mądrego tematu na forum to dwie ostatnie cyfry z L15W/840- to te 40 oznacza barwę 4000K, więc mogłaby być lepsza świetlówka. Poszukaj o barwie 6500K. Ostatnio zmieniałem u siebie i koszt 20zł za nową świetlówkę. No i T8 po roku użytkowania warto wymienić

Edytowane przez DawW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...