Skocz do zawartości

Jak fotografować rybki - ciekawe strony.


Evelyn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłam bardzo ciekawą stronę a raczej forum. Jest bardzo szczegółowo opisane jak fotografować ryby aby zdjęcia były ciekawe. I przeglądając ten temat trzeba przyznać, że zdjęcia wychodzą świetne. Nie przedłużam już tylko daję link: http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=13565 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się nakręciłam po przeczytaniu tego tekstu i chciałam podzielić się tym z innymi. Teraz czatuję pod akwarium :D. Szkoda tylko, że aparat się rozwalił i muszę robić starym a z niego takie ładne foty nie wychodzą :/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko samo posiadanie sprzętu na niewiele się zda... wiem, że żeby zrobić zdjęcie pocztówkowe nie wystarczy ustawić super kombajna na auto i pstryknąć... to wymaga sporej specjalistycznej wiedzy. Przez moment wspominali nawet o zastosowaniu czterech lamp błyskowych :!::shock: do tego jak wspominali często o pierścieniach makro, a to kolejne wydatki potrzebne tylko zawodowcom - życzę powodzenia i czekam z niecierpliwością na fotki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety żadne hobby nie jest tanie. Chyba, że zbieranie kamieni. Mając dobry sprzęt też można zrobić ciekawe zdjęcie. Nie koniecznie tak piękne jak jest pokazane na tamtej stronie ale efekt może być równie ciekawy. Wystarczy tylko chcieć. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...