Skocz do zawartości

Zamiennik węży do Multikani 800


Gość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a ja mam pytanie... mianowicie u siebie w mieście nie mogę znaleźć wężyka do multikani 800 a nie chce przepłacać i kupować oryginał który ciężko się gnie. Przymierzyłem sobie pokrywe i wychodzi mi tak że będzie mi brakować kawałka węża , to bym sobie kupił już w całości żeby nie łączyć w kawałkach. Może ktoś ma z forumowiczów jakieś półtora metra i chętnie by mi odsprzedał albo nie koniecznie w budowlanych szukać tylko w "rolniczych-samochodowych" ? Ma ktoś jakieś pomysły czym można zastąpić? :)

 

p.s u mnie w mieście jakaś bieda panuje co chodzi o akcesoria takie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wolałbym coś z okolicy od siebie bo w sumie potrzebuje metra - max 2m. A za przesyłkę mi wyjdzie więcej niż za wąż. Hmm a w samochodowym to jakąś nazwę to ma czy po prostu - poproszę wąż 14mm? :D bo jak mi wcisną coś co mi się nie nada to nie ma sensu... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Chyba będzie ciężko , no chyba że spróbujesz lekko podgrzać
Tak jak mówiłeś... nie udało mi się rozciągnąć na tyle ile mi trzeba :/ Ale w sumie przyda mi się do zassania wody do filtra jak będę go czyścił, udało mi się z wielkim trudem naciągnąć na kolanko od filtra także nie przepadnie i się nie zmarnuje :)  

Na razie wsadziłem dwie rurki z filtra w jedną dziurę w pokrywie bo nie mam odpowiedniego węża który mi się wygnie. Moje akwarium stoi na biurku a pod biurkiem mam filtr i w blacie mam wywierconą dziurę na rurki (od boku akwarium) i chce teraz rurki przenieść z boku na tył akwarium po rogach. Dlatego będą krótkie odcinki w których muszę zginać węże. Nie wiem jak to będzie z przepływem wody w filtrze jak pozaginam w 3 miejscach bardzo węża, czy pompce się nic nie stanie? 

A czym oklejacie węże żeby nie obrastały glonami w środku? Bo w sumie te oryginalne są ciemne ale szybko zarastają syfem, a chce czymś stylowym żeby nie raziło w oczy coś brzydkiego :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dostanę złotą łopatę za odkop.. ?? :D 

Nie chcę zakładać kolejnego tematu bo w sumie i tak chodzi o węże. Pisaliście że w samochodowym kupić.. A nic się nie stanie w akwarium, nie mają jakiejś chemii? Szukam do Minikani 80 zamienników. Wiem że są 12mm do chłodnicy, czarne. Jestem zdecydowany kupić ale nie wiem właśnie czy nie zatruje krewetek. Czekam na odp 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...