Skocz do zawartości

Dobór filtra


budzik122
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Potrzebuję mechanika do mojego baniaka 240l i zastanawiam się nad tymi dwoma:

Aqua nova 1200-150zl

Jbl cristal profi e900-150zl

Co o nich sądzicie?

Obsady brak, w najbliższym czasie ameryka południowa, wymiary akwa: 120x40x50.

 

 

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brała JBLa, sama mam od nich kubeł i jestem mega zadowolona. Zastanowiłabym się tylko czy nie wziąść e1501 - między modelami to zawsze była tylko jakaś stówka różnicy. Swoją drogą gdzie Ty widziałeś takie tanie te kubły? Z tego co wiem na e900 to jakieś 300zł trzeba liczyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj o wydajności tych filtrów, jakie mają media czy np aqua nova ma odpowietrzacz, opcję deszczownicy (jbl to wiem,że ma) itd. Popatrz na nie trochę z punktu widzenia technicznego bo tak na oko jak ktoś patrzy na akwa to ciężko poczuć różnicę ;)  Ja polecam JBLa bo jego mam, nie mam porównania z tym aqua nova ale ze swojego jestem bardzo zadowolona i gdybym miała kupić raz jeszcze to kupiłabym JBLa. Dla mnie ważne jest też to aby filtr był cichy, a mój JBL jest mega cichy.Mam go w szafce i szczerze to lodówka jest głośniejsza. Poza tym mam deszczownicę, która bardzo dobrze napowietrza dzięki czemu żaden już "brzeczyk" potrzebny nie jest. Do tego jest bardzo prosty w obsłudze, a części do niego ogólnie dostępne. Nie wiem jak z aqua nova, musiałbyś sobie je porównać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...