Skocz do zawartości

Zdjęcia w archiwalnych tematach


maziama
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może się mylę, ale czy jest tak, że tematy napisane przed zmianą forum i umieszczone w archiwum automatycznie umieszczane tam są bez zdjęć?

Nie przejrzałam wszystkich tematów ;) ale z 10 co najmniej i nie widać w nich zdjęć.

Z kolei temat (sprawdziłam na razie jeden) napisany już w czerwcu ubiegłego roku (i umieszczony w archiwum), czyli po zmianie forum, zdjęcia ma normalnie.

To jakiś błąd, czy tak ma to być docelowo...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tematy napisane przed zmianą forum:

Pierwszy temat o razborach - nie widzę żadnych zdjęć:

http://forum.superakwarium.pl/topic/4685-razbora-klinowa/?hl=razbor

 

Drugi temat o bojownikach - widzę tylko kilka zdjęć, od użytkownika jucha jedno, dwa od kiziel i jedno od embarrassed:

Moje powinny być na str.8
 
Trzeci temat, napisany po zmianie forum - wszystkie zdjęcia są:
 
Zdjęcia z tych trzech tematów mam w załącznikach forum,
 
Mogę porównać tylko swoje tematy, bo wiem jakie mam załączniki.
U innych nie wiem dlaczego nie widać, może rzeczywiście serwer-host jest winny.
Losowo sprawdzone tematy z 2009 roku - widać zdjęcia w tematach.
Nie rozumiem o co chodzi ;)
Edytowane przez maziama
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami wystarczy, że jakiś mod zedytuje temat i zdjęcia które były wklejane jako załączniki na forum, to się pokazują spowrotem, ale już te wklejone np z fotosika, które znikneły im z serweru już nie zobaczymy.

Zmiana "systemu" zrobiła takiego psikusa...

Jak byś się na jakiś podobny natknęła wrzuć link, w miarę możliwości będzie się to się poprawiać. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Mapet :D 

Jest trochę tych tematów w których zniknęły zdjęcia. Wyraźnie to widać np. w archiwum działu identyfikacji ryb i roślin.

Ale to już każdy autor danego tematu musi wiedzieć, czy zdjęcia są nie widoczne, bo już ich nie ma np. na Fotosiku, czy jest po prostu ten sam problem co u mnie.

Chyba dobrze by było, żeby każdy, kto zauważy brak zdjęć w swoich tematach, pomimo, że ma je w załącznikach forum, wkleił tutaj link do tematu i wtedy moderatorzy mogą działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...