Jump to content

filtr i napowietrzacz w jednym akwarium

Recommended Posts

Napowietrzacz nie jest potrzebny ponieważ napowietrzanie następuję poprzez ruch tafli wody. Ustaw wylot filtra tak aby poruszał taflą wody (bombelki jeśli masz włączone możesz spokojnie wyłączyć) pamiętając o tym, że filtr musi chodzić 24h/dobę. :)

Napowietrzacz nie jest potrzebny ponieważ napowietrzanie następuję poprzez ruch tafli wody. Ustaw wylot filtra tak aby poruszał taflą wody (bombelki jeśli masz włączone możesz spokojnie wyłączyć) pamiętając o tym, że filtr musi chodzić 24h/dobę. :)

Wiadomo. Chodzi 24 h na dobę :) U mnie wylot filtra jest mniej więcej jakieś 6 może 7 cm pod taflą wody. Podnieśc go czy wystarczy tak jak jest?

Wiadomo. Chodzi 24 h na dobę

Wolałem profilaktycznie napisać :)

U mnie wylot filtra jest mniej więcej jakieś 6 może 7 cm pod taflą wody. Podnieśc go czy wystarczy tak jak jest?

Ustaw go tak aby poruszał taflą wody na możliwie jak największej powierzchni akwa (lecz aby nie robił pralki). Jeśli masz możliwość to skieruj wylot filtra do góry pod kątem.

Wolałem profilaktycznie napisać :)

Ustaw go tak aby poruszał taflą wody na możliwie jak największej powierzchni akwa (lecz aby nie robił pralki). Jeśli masz możliwość to skieruj wylot filtra do góry pod kątem.

Nie za bardzo wiem jakby go ustawić pod kątem. A jeśli sie nie da to czy go podnieść czy może pozostawić jak jest ?

1. Napowietrzacz jest zbędny.

2. Filtr przymocuj tak aby jego wylot był tuż pod powierzchnia wody (około 1cm). Na pewno masz w zestawie filtra końcówkę kierunkową, skieruj ją delikatnie do góry i po wszystkim.

Zrób tak jak na zdjęciu

post-16654-0-20039500-1403610079_thumb.jpg

Edited by andy102