Skocz do zawartości

Narybek gupika PROSZĘ O ODP


justynap
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej! Od jakiegos miesiąca posiadam akwarium 35l. Mam w nim 3 gupiki ( 2 samice 1 samiec) molinezje, 2 neony , glonojad. tydzień temu gupiczka urodziła ale niestety przegapiłam poród i udało mi się uratować tylo 3 szt.narybku:( Moje pytanie brzmi jakiego koloru powinien być narybek bo z tego co wyczytałam na necie to z reguły jest przeźroczyto szary a u mnie jest jeden taki a dwa pozostałe są CZARNE:) Czy to normalne? Czy możliwe że gupiczka została zapłodniona przez molinezje?

Edytowane przez justynap
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem możliwe, że te czarne młode to są małe molinezje, a nie gupiki. Nawet jeśli w akwarium masz tylko jedną samicę molinezji, to mogła ona zostać zapłodniona przed zakupem.

 

PS. Molinezje, neony i zbrojnik niebieski (jeśli to ten glonojad) nie nadają się do 35 litrów.

Edytowane przez richter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w nim 3 gupiki ( 2 samice 1 samiec) molinezje, 2 neony , glonojad.

 

 

Po pierwsze to trzeba by było zacząć od tego że masz źle dobraną obsabę.Ph,Gh jak i temperatura wody w których żyją te ryby znacznie się od siebie różnią.

 

 

 

Od jakiegos miesiąca posiadam akwarium 35l

 

Akwarium jest za małe dla twoich ryb

Edytowane przez darekbart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodaje zdjecie może to coś pomoże w identyfikacji:)

 

attachicon.gifCAM00236.jpg

 

Całkiem możliwe, że te czarne młode to są małe molinezje, a nie gupiki. Nawet jeśli w akwarium masz tylko jedną samicę molinezji, to mogła ona zostać zapłodniona przed zakupem.

 

PS. Molinezje, neony i zbrojnik niebieski (jeśli to ten glonojad) nie nadają się do 35 litrów.

 

 

Co do obsady to planuje zostawic same gupiki i glonojada wiem że glonojad potrzebuje większego zbiornika ale bez niego nie byłoby tak wysprzątane:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...