Skocz do zawartości

Ile cierników mogę mieć w 74l?


ibrachim12
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dla cierników akwarium powinno mieć co najmniej 80 cm długości. W takim akwarium można trzymać tylko jednego samca i kilka samic. Temperatura wody w akwarium nie powinna przekraczać 20 st C. Cierniki przyjmują na ogół tylko pokarm żywy. Aby je rozmnożyć w akwarium potrzebne są  drobnolistne rośliny z których samiec zbuduje gniazdo. Swoją drogą sposób rozmnażania cierników jest bardzo ciekawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestań dzieciaku śmiecić na forum tylko weź się za naukę.

 

A jak bardzo potrzebujesz mieć jakąś hodowlę to w dżdżownice kalifornijskie uderz.

 

Za kolejny temat od czapy osobiście potraktuję Cię banem. Mam nadzieję, że wyraziłem się jasno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem. Według regulaminu nie naruszam żadnego podpunktu.

Po pierwsze w regulaminie jest że nie można posiadać multikont. Po 2 ibrachim12 zaśmiecasz forum. Po 3 sprawdźcie czy on kiedyś nie miał bana. Po 4 najpierw czytaj o wymaganiach ryb później pytaj nikt za cb nic nie zrobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może i ja się wypowiem, na spokojnie.

Ibrachim, w krótkim czasie założyłeś kilka tematów i w każdym pytasz o zupełnie inną obsadę oraz inny litraż. Ciężko więc traktować Cię poważnie... Poza tym czytając Twoje posty na pierwszy rzut oka widać, że musisz jeszcze nadrobić sporo wiedzy z zakresu podstaw akwarystyki.

Nie odbierz mojej wypowiedzi jako złośliwej, stwierdzam tylko fakt. Każdy z nas od czegoś zaczynał ;)

 

Akwarystyka to hobby dla ludzi cierpliwych i wymaga poszerzania wiedzy.

Przez własne braki łatwo udzielić komuś złej rady i wprowadzić go w błąd... Jeśli więc masz napisać coś czego nie jesteś pewny na 100%, to lepiej w ogóle nie zabieraj głosu w danym temacie.

Czytaj, czytaj i jeszcze raz czytaj, a dopiero później zadawaj pytania i doradzaj innym.

Na forum jest masa kompendiów wiedzy - w każdym dziale najważniejsze informacje są podklejone na samej górze.

 

Natomiast o wymaganiach ryb które Cię interesują warto najpierw poszukać informacji na własną rękę. Pytanie o pielęgnice do 30l na pewno by wtedy nie padło... Ponadto w dziale Obsady znajdziesz mnóstwo proponowanych gotowych zestawień gatunków, które do siebie pasują. Wystarczy poszukać.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...