Skocz do zawartości

96l


Misiek94
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczął bym gdybym wiedział ;] Baniak ma 96 l i tyle cała reszta będzie zależna od rybek więc... Pytanie chyba była proste czy rozmiar i czy ich potrzeby są takie same ... 

 

Ps "tylko jeżeli baniak istnieje" nie istnieje ... wnerwiasz mnie pomału takimi odzywkami do wszystkich. Przeszukałem całe 21 stron nigdzie pytanie o takiej obsadzie nie znalazłem to pytam ... 

Edytowane przez Misiek94
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baniak ma 96 l i tyle cała reszta będzie zależna od rybek

Kolego, trochę zbaczasz z kursu. To właśnie rybki powinny być zależne od całej reszty. Zacznij od ustalenia parametrów wody, którą posiadasz i pod to dobierz obsadę. Tak jest najłatwiej i najzdrowiej dla Twoich przyszłych podopiecznych - nie będziesz musiał ingerować w środowisko wodne swojego akwarium różnego rodzaju uzdatniaczami, Tetra Turbo Mega Madafaka Joł i tego rodzaju wynalazkami.

Jeśli wymarzysz sobie jakiś konkretny gatunek, oczywiście możesz pobawić się w ustawienie odpowiednich parametrów, ale skoro wciąż nie jesteś pewny co chcesz trzymać - łap za testy i powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moją kranówę tnie się nożem zadałem konkretne pytanie oczekuje konkretniej odpowiedzi wodę i tak będę przygotowywał sam ... Jeśli dla was trudnością jest stwierdzić czy rybki mają podobne takie lub same wymagania to chyba nie potrzebnie w ogóle tu wchodziłem tylko po hejt ... Jakbym wiedział jakie będą parametry wody to bym podał a tak wszystko zależy od obsady oświetlenie woda i rośliny w dużych czy mniejszych ilościach na prawdę nie wiem po co wam tyle złości w sobie zamiast dać człowiekowi normalną odpowiedz. Pozdrawiam ... 

Edytowane przez Misiek94
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, chciałem pomóc. Najwidoczniej mi nie wyszło ;s

Nie wiem gdzie doszukałeś się złości, czy "hejtu", ale zapewniam, że byłem całkowicie wychillowany klepiąc palcami w klawe.

Co do samych ryb - nie wypowiem się, bo nie jestem na tyle obeznany, żeby udzielić Ci jakiejkolwiek rady, a niechciałbym wprowadzić Cię w błąd i namieszać jeszcze bardziej. Wujka Google'a możesz przeszukać równie dobrze jak ja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem przecież że przeszukałem ... I na każdej stronie co innego dlatego tu pytam.


Ykhm to na polski mam nadzieje że teraz każdy zrozumie. Proszę o podanie obsady nadającej się po pierwsze

- Do baniaka 96l (80x30x40).

- Ryby te muszą mieć takie same wymagania, proszę od razu je podać.

- Dno dla tych rybek nie może być piachem ponieważ go nie lubię.

 

Nie poddaje żadnych danych bo baniak jeszcze nie istnieje. Parametry wody będę dostosowywał do ryb posiadam filtr RO dziękuje.

 

 

Odpowiadając w tym temacie odnosimy się do tego posta. Jeśli ktoś znowu zapyta o parametry to dostanie osta. /ahr/

Edytowane przez ahr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za namową bardzo przekonującego Pana z forum (dzięki wielkie Pley ;]) Stwierdziłem że na dnie jednak będzie piach i tutaj moje pytanie co z związku z ławicą 

 

Planowana obsada:

-1+1 P.Ramireza

- Kiryski Pandy/Pigmejskie (ilosc?)

- I właśnie wspomniana ławica Pley proponował Bystrzyki Amandy macie może jakieś inne sugestie? Btw dzięki za tak wielki odzew na prawdę powalający :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...