Skocz do zawartości

Chyba za droga cena, za ile sprzedać?


Nikodem
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, sprzedaję akwarium ze względu na warunki mieszkalne. Gdyż dopiero na zimę będę mógł coś postawić. A chciałbym coś postawić większego, więc te sprzedaję. Ale chyba cena zbyt dobrze przesadzona co? Jak tak to na ile wziąść?

http://olx.pl/oferta/mega-zestaw-akwarystyczny-72l-CID103-ID5H2f9.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podłącze się pod pytanie , myslicię że 250zł to dużo jak na akwa 112l , szafka filtre aquael turbo x2 1000l/h , oswietlenie 3x18w ? do tego rybki 2x pielęgnica eliota parka zbrojników oraz 6kirysków i roślinki anubias , żabienice i nurzaniec ? 

 

Na forum wymagana jest poprawna pisownia.

/ Luna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikodem szczerze Ci powiem, że za tą cenę w życiu bym tego nie kupił. Tak na serio dałbym  co najwyżej za używany zestaw 200-250 zł.

Osobiście kupiłem zestaw nie dawno: akwarium 200L+szafka+pokrywa z oświetleniem+filtr zewnętrzny Fluval 305+grzałka 200W Tetra+napowietrzacz Tetra+termometr+rośliny+ryby+żwirek za 600 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj zdjęcie jak akwa było zalane, to przyciągnie więcej osób, wiem bo niedawno sam szukałem i pierwsze właśnie takie ogłoszenia otwierałem ;)

Cena ok ;)

Dzięki za podpowiedź :)

 

A co do ceny to była 420 i było może 5 wyświetleń. Wczoraj na wieczór zmieniłem na 400 zł i jest już prawie 50. Więc jak nie będzie nikogo do kupna to będę zjeżdżał po woli z ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

400zł za taki zestaw? No sorry, ale nowy udałoby mi się skompletować w podobnej cenie lub może taniej.

Sprzedałem już dziesiątki baniaków, samych, z pokrywami, komplety (akwa+ szafka+ pokrywa + (czasem) filtr) i tak może mniej więcej zoobrazuje.

Akwarium 60cm z pokrywą ABS bez dodatkowych świetlówek używane jest warte max 100-120zł. W cenie do 150-160zł można kupić zestaw już z dobrym filtrem wewnętrznym i rzecz jasna z podłożem. Wszelakich gratisów w formie paru roślinek, czy małego, prostego korzenia się nie dolicza do ceny.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z forum mi taką cenę doradził:

http://forum.superakwarium.pl/topic/43485-za-ile-p%C3%B3jdzie/

A co do nowego zestawu nie licząc testów bo to taki jakby gratis bo już ich mało jest. To taki nowy zestaw kosztuje 450zł. Więc spróbuję za 300 sprzedać jak nie to będę jeszcze schodził z ceny. Bo nie zależy mi na czasie tylko na $.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...