Skocz do zawartości

Zbrojnik


Aga009
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam akwarium 25 l a w nim 1+2 gupiki i 3 młode, które się odchowały. Na dnie jest trochę pusto, a mamie nie podobają się krewetki. Mogę dokupić 1 zbrojnika niebieskiego/złotego ? W sklepach zoologicznych takie rybki mają ok. 1.5 cm, a gdy pod rośnie dałam by go do większego akwarium. Testów nie mam, ale kupie we wtorek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze zbrojnikiem będzie ciężko. Są to duże ryby jeśli, chcemy je trzymać musimy mieć co najmniej 80 litrowe akwarium. Jeżeli chcesz mieć jakieś ryby na dnie kup sobie ze cztery małe kiryski- z nimi będzie łatwiej. Jak nie podobają ci się krewetki to możesz poczytać o rakach.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie są najlepsze m?

Jakie "m"?

 

Ze zbrojnikiem będzie ciężko. Są to duże ryby jeśli, chcemy je trzymać musimy mieć co najmniej 80 litrowe akwarium. Jeżeli chcesz mieć jakieś ryby na dnie kup sobie ze cztery małe kiryski- z nimi będzie łatwiej. Jak nie podobają ci się krewetki to możesz poczytać o rakach.

 

Pozdrawiam.

Kolego, kiryski są stadne, stado to min. 6szt. Wymagają też piachu na dnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

kup sobie ze cztery małe kiryski

Koleżanka  ma szklankę 25l. to jest o wiele za mało do hodowli kirysków.

 

 

Mogę dokupić 1 zbrojnika niebieskiego/złotego ?

Twój zbiornik jest o wiele za mały również do hodowli zbrojnika niebieskiego(on wymaga akwa min.112l i dł.80cm)

Twoje akwarium Aga jest za małe do hodowli jakichkolwiek ryb dennych.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleżanka  ma szklankę 25l. to jest o wiele za mało do hodowli kirysków.

 

Twój zbiornik jest o wiele za mały również do hodowli zbrojnika niebieskiego(on wymaga akwa min.112l i dł.80cm)

Twoje akwarium Aga jest za małe do hodowli jakichkolwiek ryb dennych.....

Czytanie ze zrozumieniem -.- potem by był w większym akwarium.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytanie ze zrozumieniem -.- potem by był w większym akwarium.

Ciebie to też dotyczy, wszak już kolega Ci napisał:

 

 

To są za duże ryby, a takie kupowanie, przekładanie, kupowanie jest bez sensu.

Chyba nie chcesz męczyć zbrojnika i fundować mu stresu związanego z ponowną aklimatyzacją w większym akwarium?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...